Skocz do zawartości
killer805

Tusze Do 330c

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item249080707_komple...wa_od_reki.html -te bedą dobre??? sory teraz widze że to lc900 a ma być lc1000

 

 

te standardowe troche blade są :wink:

 

 

 

 

czy łatwo się napełnia???

http://www.allegro.pl/item251647522_tusz_b...c_fax_kpl_.html

bo te się bardziej opłaca

Edytowane przez killer805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tusz to nie za bardzo, jakosciowo dobry, ale napelnianie jest dosc ciezkie, sam chcialem kupic, ale napisalem do paru osob z allegro ktore kupily takie i mowia ze ciezko, niektore osoby "olały" sprawe po tym jak zniszczyły im sie pojemniki i zamiast napełniać po prostu kupili zamienniki..

 

Przydalby sie jakiś test tych tuszy, może ktoś sie pokusi? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia jechałem przez jakieś 2mc na oryginałach(jakoś szybko się skończyły). Potem kupiłem activejet za 46zł komplet(czarny 11zl), różnice miedzy nimi, a oryginałem podałem we wcześniejszych post'ach (znikoma) ;), powiem tylko tyle kiedyś mówiono, że canony na bci-24, są to najekonomiczniejsze atramentówki, teraz według mnie to się zmieniło, od czerwca jadę na jednych wkładach (to prawie 6mc już), cała rodzina drukuję co się tylko podoba (mapy w full kolorach itp., nawet książki ponad 100 str.) na czarnym wydrukowane zostało już ok. 1k stron(w canon'ach co 120str tekstu trzeba było zmieniać następny wkład(5zl)) i jak na razie pokazuje, że jest go 1/10(myślę, że ponad 50str na spokojnie powinno jeszcze wyjść), ale nadal pięknie drukuję z kolorami jest podobnie. Mam wielką nadzieję, że nie podzieli losu tak szybko jak cannon, w której po wydrukowaniu 6500 str głowica zaczęła działać jak nie powinna :-| BTW od samego początku kolorowy druk widoczny tylko w najwyższej jakości do tego jeszcze strasznie rozmazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...