Skocz do zawartości
Gość PICCOLOOK

Pentagram Cerberus P 6311-072

Rekomendowane odpowiedzi

Połaszczyłem się ostatnio na router PENTAGRAM Cerberus P 6311-072 który masowo wykupowany jest na Allegro między innymi za bardzo niską cenę. I ja postanowiłem zaufać tej firmie zachwycony swojego czasem modemami tej firmy (Hex czy Diablo). Router już od kilka dni jest testowany i nawet ładnie się wyrabia, tzn. nie zrywa połączenia, nie zawiesza się i itd. Ogólnie jak za te pieniądze gites.

 

 

Ale...

 

Router ma jakieś odbicia. Czasem wszystko jest OK a czasem nie otwiera stron www. Nawet wpisanie takiego adresu jak "www.nod32.pl" jest dla niego problemem. Wyskakuje napis: "Nie znaleziono serwera" czyli typowy błąd 404. Gdyby był to jeden przypadek to był machnął ręką ale to zaczyna być coraz bardziej wpieiające. Rozumiem że router nie jest najwyższych lotów ale taka fuszerka!

 

I tutaj moje pytanko do nas. Co w takim przypadku zrobić z tym routerem. Zareklamować go u kupującego czy u producenta? Możesz wyszedł jakiś soft który rozwiązuje ten denerwujący problem. Czytałem gdzieś na innym forum, że podmieniają oprogramowanie tych pentagramów na Safecom'y. To dobry pomysł?

 

A kumfel radził mi D-Link'a. Zachciało mi się eksperymentowania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...