Skocz do zawartości
rafalloos

Ktos Ssie Za Free

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam duzy problem. Ostatnio przeprowadzilem sie do Wawy i do mojego laptopa, IBM R60, dokupilem sobie bezprzewodowego neta iPlus z modemem HUAWEII. Wszystko bylo najs, ale pewnego dnia net zaczal sie mulic. Wykrywa mi siec bezprzewodawa, a w sumie to dwie nawet. Jestem pewien, ze ktos korzysta z mojego neta, bo jak chcialem sciagnac cos z rapidshare, to pojawil sie komunikat, ze moje ip juz cos ssie ! Odlaczylem modem i podlaczylem z powrotem i po tej operacji bylo gites, tzn moglem ssac. Innym razem wbijam na rapidshare i musialem czekac cos kolo 100 min... Mam zainstalowanego KISa 7, ale nic w nim nie grzebalem, podobnie w windowsie. Nie wiem co jest, albo formata musze zrobic albo jakies haslo na moja siec czy cos, szczerze mowiac to nie wiem co robic i dlatego prosze Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Laczy Cie do jakis obcych AP, wylacz karte sieci bezprzewodowej.

 

Ty zas nie udostepniasz dostepu do sieci. To, ze na rapidshare pokazalo Ci, ze Twoje IP cos juz sciagalo to wina tego, ze operator nadaje prywatny adres IP, a jak sie rozlaczyles i polaczyles to mozliwe, ze po prostu leciales po innej bramie czy nawet dostales zewn adres(nie wiem na jakiej zasadzie to przydziela, raz taki raz taki...)

 

Wylacz karte sieci bezprzewodowej w polaczeniach sieciowych i nie bedzie problemow

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...