Skocz do zawartości
Xavi

Vizo Oploty Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

Jeżeli zły dział to nie bijcie, przenieście.

Ostatnio w oko wpadły mi oploty firmy Vizo.

Recenzja na mod-planet: http://www.mod-planet.com/index.php?module...&pageid=820

Cena jest niska, żółty UV prezentuje się znakomicie, ale jest jedno ale.

Gdzie to kupić?

Wysłałem maila z zapytaniem do polskiego dystrybutora - 0 odpowiedzi.

Napisałem do pc tuningu i powiedzieli, że mogą sprowadzić przy następnej dostawie.

Od 2 tyg. do 2msc.(fajna rozbieżność, nie? :) ) :huh:

Rozmawiałem z Samhaimem, niestety kontakt się urwał.

Wiecie może gdzie w POLSCE dostać takie oploty?:|

I co o nich sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zapytać w moim sklepie, jeżeli w Polsce jest to dostępne, to na 99% mogą sprowadzić ale chyba nie z taką rozbieżnością czasu.

 

Fajna sprawa przy masakryczne dużej ilości kabli, ale jednak można to tańszym sposobem załatwić. Ja używam Oplotów z rozpakowanych sprzętów, na przykład z myszki, telefonu - dla mnie to działa ale pomysł jest ciekawy, bo jak lubisz robić lampkę z obudowy to jeszcze masz dodatkowe oświetlenie.

Edytowane przez panfranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sklepie elektrycznym są podobne.. tylko nie UV i są termokurczliwe ;) Można w to ładnie kabel wcisnąć i albo podgrzać i ładnie sie zaciśnie na kablu albo nie :)

Rurki termokurczliwe kupi sie w każdym elektryku, jedyny problem w tym że żeby je założyć to trzeba najpierw rozlutować wszystkie molexy i inne wtyki, troche roboty z tym jest a efekt taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...