Skocz do zawartości
PhoboS

Czarny Cień Pod Ikonami

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

 

2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

 

3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

 

4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także. .

 

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wyżej Leon pisał, tylko inaczej...

PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> karta Sieć Web i teraz odznacz moja bierząca strona główna jeśli są tez inne to je usuń, po prostu zrób tak jak na tym obrazku.... żeby nic nie było

 

Dołączona grafika

 

i kliknij ok i ok i powinno być już git :D

 

------------

 

Kolego zapodaj tego skina do winampa co tam na screenie pokazałeś :)

Edytowane przez Zibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu, jest nadal :D w weekend zrobię format, bo nie ukrywam że to zjawisko mnie trochę irytuje :|

 

a skin do winampa to dokładnie oryginalny winamp 5.5 tak jak mówi Leoni :)

 

EDIT - poradziłem sobie z tym problemem bez formatowania dysku, mianowicie problemem okazało się to, że tapeta którą ustawiłem była w formacie PNG a nie JPG, po skonwertowaniu jej na JPG problem sam zniknął..

Edytowane przez PhoboS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...