Skocz do zawartości
Tony****

Zmiana Syst. Na Xp W Toshiba A100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem, a raczej troszkę większy niż mały:P

Mam laptopa Toshiba Satellite A 100, oczywiście był z tym "wspaniałym" systemem jakim jest Vista. Po kilku dniach postanowiłem, jednak przeskoczyć na XPeka. Wszystko poszło gładko do momentu kiedy okazało się że nie mam sterów pod XP, a producent wspaniałomyślnie nie umieścił ich na stronie...albo może ja nie widziałem. Jestem już troszkę zmęczony poszukiwaniami wiec jeśli jakaś dobra duszyczka jest w stanie mi pomóc, to na pewno będę mniej zestresowanym człowiekiem.

z góry bardzo dziekuje.

pozdro,

 

 

PS http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi....jsp?service=EU

Na tej stronie niby są stery ale jak klikam w link do download'u pliku to nic nie ma:(

Edytowane przez Tony****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki dokładnie masz model A100 (PSAxx)

na stronie toshiby na 100% znajdziesz wszystkie potrzebne stery i soft

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...&service=CE

Mam A100-036 to będzie (PSAAN) popraw mnie jeśli się mylę !!!

byłem na tej stronie wczoraj i dziś ale niestety chyba serwer miał problemy bo wszystkie linki nie działały...myślałem, że już powywalali pliki z serwera...ale przed chwilą udało mi się zassać kartę dżwiękową wiec jest szansa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...