Skocz do zawartości
Stiopa84

Problem Z Przejsciówką Ps2 Na Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem od dłuższego czasu używam przejścia z PS2 mycha i klawia na 1dno USB i wsztsko było dobrze do czasu zmieny sprzetu zmieniłem Lapa i system na bardziej okrojony i od tego czasu problem poniewaz jak podłanczam to USB do którego mam podłaczoną myche i klawie to wszstko pieknie ładnie wykrywa ale nic nie działa wchodze do menadzera uzadzen i wskakuje mi konflikt ze sterownikiem HIDClass nie wiem co to jest szukałem tego wszedzie i nic nie znalazłem próbowałem wszelkich metod nawet jakichs dziwnch programow typu Driver Detect albo Driver Genius i dalej lipa sciagałem całe płtki sterowników i dalej to samo co to może byc spotkał się ktoś z was z takimi rzeczami. Z góry dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam Stiopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tak bardzo bełkot. Chyba że patrze na już poprawioną wersję.

 

Co do problemu. Odepnij wszystko od USB w kompie i wywal w menedżerze kontroler USB. Usuń go po prostu. Restart i poczekaj aż komp sam sobie to zainstaluje na nowo. Wtedy wywal z menadżera także ten kontroler do kalwy i myszy i wepnij go do kompa. SAM kontroler. Jak się zainstaluje to wtedy podepnij mysz i klawe.

 

Jeżeli nie zadziała sprawdź ten kontroler na innym kompie czy chodzi (koniecznie z twoją myszą i klawą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pigmej zastosowałem się do twoich wskazówek i nic, co ciekawe spróbowałem jeszcze podłaczyc klawie i myche bezpośrednio pod USB i także to samo wyskakuje bład i nic zrobic nie mogę nie chce działąc. I tutaj moje pytanie czy może to byc spowodowane tym że używam Windows XP performance edition a nie standardowej?? Z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam Stiopa

 

P.S CosmiChild jeżeli chodzi o twój post to mam w du... co tam sobie piszesz, ponieważ nikt nie bieże pod uwage tego co sobie jakieś dzieci takie jak ty piszą na forum a czytają to co jest najważniejsze w takim poscie czyli tresc. Jeśli ktoś by chciał sobie poczytac znaki interpunkcyjne to otworzłby książke a nie czytał forum.

 

Raz jeszcze pozdrawiam :D

Edytowane przez Stiopa84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W jaki sposób podpiołeś myche i kalwe PS2 do USB bezpośrednio bez tego kontrolera? Bo nie czaje.

2. Czy inna mysz i inna kalwa działają?

3. Stery, stery i jeszcze raz stery. Pobierz do lapa najnowsze stery do płyty.

4. To w sumie z grubsza tyle. Cięzko coś dalej radzić nie widząc pacenta:(

 

Nie wiem nic o jakiś niekompatybilnościach tej twojej wersji. Może ktoś się wypowie kto to zna. Ale obsługa USB jest raczej czymś elementarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Problem został zarzegnany sprawdziłem sobie na drugim lapie z świeżo zainstalowanym systemem jeszcze bez sterów do komponentów i działało bez problemu także zrobiłem tak samo postawiłem system i od razu podpiołem przejściówke i działą jak powinno potem dopiero dodałem reszte sterów i wszystko śmiga. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam Stiopa84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...