Skocz do zawartości
BananZwykly

Pomocy ! Kombatybilnosc Szefa Z Plyta Glowna :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam plyte glowna Asrock dual sata 2 s939 i kupilem sobie zasilacz CHIEFTEC CFT-560A-12S i okazalo sie ze nie mam jak podpiac zasilania pod ta plyte. Asrock potrzebuje 20pin i 4 pin odzielnie a zasilacz ma 24pin ( w jednej calosci ) . Co mam zrobic ?

 

Juz wstepnie myslalem nad zmiana plyty to strzal poszedl na http://www.allegro.pl/item254700822_plyta_...xpress_fv_.html

Ta plyta ma jedno 24 pinowe wejsce tak wiec by pasowala. Czy ta firma ECS jest szanowana, dobra ?

 

Czy lepiej zmienic w sklepie zasilacz na kompatybilny. Podajcie jakie zasilacze sa odpowiednie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh napisałbym zebyś przepiłował ten wtyk 24 pin ...

 

wg specyfikacj

http://chieftec.pl/index.php?&content=3&psu=15

wyraznie jest zaznaczone złącze

20/24pin ATX 2.0 - nie ma na zdjeciu kabli wiec albo jest przejsciówka albo jakos to sie rozlancza

jest tez 4pin / 8pin EPS 12V to podpinamy do tego gniazda 2x2 na płycie (oczywiscie wtyk ten mniejszy 2x2)

Edytowane przez jackhammer0411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było dla wszystkich na forum, gdybyś zechciał przeczytać niezbyt długi FAQ! Secundo, Chiefteki mają rozpinane 24pin i osobne EPS12V i P4, więc kpisz czy o drogę pytasz. Tertio, jakby już wszystko zawiodło to jest wyszukiwarka. Zrozumiano?

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...