Skocz do zawartości
ath

Celeron E1000 - E1200 / E1400 - Czyli 2 Rdzenie Do Biura

Rekomendowane odpowiedzi

Polityka intela jest jasna .. zniszczyc konkurenta

Nawet jak na produkcji sa ciut stratni to za rok ,dwa beda oni dyktowac ceny...

Szkoda bo nie bede mogl juz kupic procka za 200 stowki :) Trzymam kciuki za AMD ,moze jak przejda na 45 um to wkoncu zaczna zarabiac...

 

 

Smutne czasy nastaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jesteśmy na forum OCerów, ale taki celek na 1.6GHz nie sadzę żeby był wydajniejszy od X2 na 2,1GHz który jest w podobnej cenie. oczywiście pod względem OC oczywiście, celek będzie zapewne lepszy w większości przypadków, ale nie popadajmy w skrajności do zniszczenia amd intelowi jeszcze daleko. Ten celek na def nie będzie nawet wydajniejszy od X2 3600+ którego można dostać za <140zł.

 

Ludzi którzy bawią się w OC naprawdę jest mało w porównaniu do tych co się nie bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nawet zniszczenie AMD nic intelowi nie da bo nie będzie żadnego powodu do podnoszenia cen. Teraz w co czwartym domu na naszej planecie znajduje się jakiś PC. Prędzej Intel utrzyma ceny by zdominowac cały rynek niż je podniesie, żeby zrobić dobrze wybrańcom. Jest wiele krajów, które się dopiero rozwijają i one będą potrzebowały czipów i komputerów. Poza tym wygryzienie AMD oznacza utworzenie dziury w rynku, a to z kolei powoduje, że rynek ten sam tę lukę wypełni. Nie ma strachu. Fachowcy AMD przeciez nie poumieraja wraz z upadkiem AMD prawda ?

 

Tym optymistycznym akcentem,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek nic nie bedzie niszczyl. To jest warzywo do biura, a nie procek do domowego zastosowania:

 

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/displ...00_8.html#sect0

 

:blink:

 

W grach okolo 35% wolniejszy niz identycznie taktowany e6750 podkrecony na 3.4 z ledwoscia dorownuje e4700.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W grach okolo 35% wolniejszy niz identycznie taktowany e6750 podkrecony na 3.4 z ledwoscia dorownuje e4700.

Dobra ale ile ten E6750 kosztuje? W tym tescie dobila mnie jeszcze ta tableka : 4MB vs 512 , ta zwlaszcza cenowo sa podobne... To powinno byc 1MB PDC vs 512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczorej E1200 <_< tak do zabawy :blink:

8*366 na 1,52v real robi, ale potrafi sie wysypać w orthos.

 

fsb wall 405-410 :lol2:

 

Nie polecam tego proca, ale jak ktoś chętny to go sprzedam B-)

 

pozdro

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez mancekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawiłem sobie proca jak w temacie. 3ghz orthos stable i ogolnie jestem zadowolony :) dobry proc aby zacząć przygode z intelem, albo do testowania pamięci

pokaz go nam [;

 

A co ma VID do temperatury przy podkręcaniu? Procek nie pracuje na standardowych parametrach przecież.

mowilismy o podatnosci na OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. To co ja zauważyłem:

 

Przeciętnie procki z najniższym bądź prawie najniższym VID grzeją się bardziej od innych, ale za to bosko się podkręcają (oczywiście są wyjątki). Zawsze jest większa szansa, że proc z niskim VID lepiej będą się kręcić, ale to nie jest pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.0Ghz to juz nie najgorzej ale 512KB kaszy to juz mało do gier będą straty fps przez to na bank. Przydał by sie jakiś wynicek z marka 2003 i 2005 jakie toto CPU Score daje. Jak cena zejdzie na poziom Celka 420 to będzie nóż w plecy AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.0Ghz to juz nie najgorzej ale 512KB kaszy to juz mało do gier będą straty fps przez to na bank. Przydał by sie jakiś wynicek z marka 2003 i 2005 jakie toto CPU Score daje. Jak cena zejdzie na poziom Celka 420 to będzie nóż w plecy AMD.

do 110zł? - marzyciel :lol:,jak intel bedzie dalej w formie to ceny sie zmienia ale na nasza niekorzysc Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 110zł? - marzyciel :lol:,jak intel bedzie dalej w formie to ceny sie zmienia ale na nasza niekorzysc

dlatego trzymam kciuki za AMD :lol: wiadomo że monopol nie jest najlepsza sprawą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) Moja zabawa w OC :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

10000 Punktów w 3Dsmarku06 w połączeniu z 8800GTX to nie jest źle, tym bardziej że większość gierek lata na FULL (Tylko CRYSIS stawia opory ale i tak nie jest źle):-) Pozdro.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...