Skocz do zawartości
Haladdin

Problem Z Plikiem Npswf32.dll

Rekomendowane odpowiedzi

Używam Opery, ale problem dotyczy wszystkich przeglądarek, których uzywałem (IE, FF). Mianowicie kiedy przeglądam sobie jakąkolwiek stronę, gdzie jest coś we flashu, czy tam Shocku (nie rozróżniam tego za mocno) to na 90% wywali błąd i przeglądara się zamknie (przy optymistycznej wersji). Jak się z tym uporać?? Przeinstalowywanie Flasha, Shockwave'a, Opery nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Illegal Operation In Plug-In

 

If certain web pages cause "Illegal Operation In Plug-In" errors that refer to "Shockwave Flash" and contain the message,

The plugin performed an illegal operation. You are strongly advised to restart Navigator (or Firefox):

 

* The Mozilla ActiveX plugin can cause this error. Removing the file "npmozax.dll" from the Firefox or Mozilla Suite installation directory plugins folder (see above) may stop the error.

* Removing the files "GetFlash.exe" and "GetFlash.exe.manifest" from the Firefox or Mozilla Suite installation directory plugins folder and from the C:\WINDOWS\System32\Macromed\Flash folder (if found) may stop the errors

* The problem is often resolved by uninstalling Flash 8 or 9 and installing Flash 7 (on Windows, use the Netscape installer for Firefox and Mozilla Suite - see above).

* This problem may be caused by a rootkit type virus. Scanning your hard drive using a program like F-secure Blacklight(trial version) and having it rename the offending files has been reported to solve the problem for some.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo problem to raczej nie to, co napisałem. po reinkarnacji B-) systemu (ma już całe 2 tyg.) nie instalowałem jeszcze FF-a. Korzystam tylko z Opery (zapomniałem wcześniej dodać - wersja 9.24). Prógowałem wszelkich up- i downgrade'ów i nic. Problem jest mega irytujący. Nic mnie tak nie denerwuje, jak wyłączenie się Opery w czasie, dajmy na to ściągania plików. Wszystko trzeba zaczynać od początku. Szczególnie jaskrawy jmoże być przykład ściągania przez mnie Mandrivy 2008. Pobrało jakieś 90% (koło 4 GB). I bach! Sorry for inconvience :mur:

 

Może ktoś wie o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...