Skocz do zawartości
Stiopa84

Pen 16gb I Duży Problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem kupiłem sobie cos takiego w Angli:

16gb Samsung

 

I wszystko byłoby super bo widzi go winda do tego widzi całe 16gb tylko jest taka sprawa że jak chcę przenieść cokolwiek wiecej na nim zaczynają się schody. Wszystko co nagrywam powyżej 2gb robi się fake zajmuje miejsce jakby było ale nie działa. np filmy muza itp. Zauważyłem że jak nagrywam np plik 4gb to wszystko sobie ładnie leci zapisuje do 3mb na sek a powyzej 2gb zaczyna sie zapis typu 13mb na sek (Fake) i już nie działą.

 

Czy ktoś już sie może z czym takim spotkał jeśli tak to prosze o pomoc jak moge to naprawić albo zrobić cokolwiek żeby działał dobrze.

 

Pozdrawiam Stiopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i dzieki za odpowiedź.

 

Co do zmieny systemu plików na NTFS to już próbowałem ale nie chciał mi zakończyć formatowania spróbuje jutro jeszcze u kumpla na Viście może tam się uda jak się uda zmienić system plików dam znać czy pomogło z resztą problemów.

 

Pozdrawiam Wojtas (Stiopa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stiopa84- najpierw zobacz czy możesz tak naprawdę umieścić tam te 16GB w małych plikach i czy wtedy wszystkie tam są fizycznie- bo bo wygląd pena na podanej aukcji jest bardzo podobny do podróbek sony vaio- sprzedawali je jako 16GB a tak naprawdę to były małe peny z podrobionym formatem tak aby wyglądały na 16GB...i efekt był identyczny jak u Ciebie...co prawda nie życze ale sprawdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdziłem to i wrzucając 10gb mp3 na tego pena i jest tak. Po 2gb zaczeły się faki ale zajmowały miejsce i co najciekawsze jak właczyłem winampa to pokazywał nawet ile dany utówr ma minut ale nie chciał juz go otworzyc:( jakies propozcyje.

 

pozdrawiam Wojtek (Stiopa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Partition Magic nie widze tego pendriva także nie bardzo wiem jak zmienic próbowałem formatować pod vistą bo tam pojawiałą się możliwośc formatowania w systemie NTFS ale pod koniec formatowania wyskakuje bład że windows nie moze dokończyć formatowania. Napisz mi prosze w jaki sposób miałeś na myśli zrobienie tego w partition magicu??

 

Pozdrawiam Stiopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...