Skocz do zawartości
Gość CBZ

Prosba Odnosnie Swieta Zmarlych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prosbe, pewnie - dziwna - wyda sie wielu.

Prosilbym kogos, jesli to mozliwe, zeby porobil zdjecia na cmentarzu wieczorowa pora.

Nie moge przezywac tego Swieta normalnie, a jest to dla mnie wazne.

Jesli wiec ktos mialby okazje, bede wdzieczny.

Chcialbym poczuc choc namiastke.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że niektórzy pamiętają o zmarłych jedynie w święto(jeden dzień w roku) (obłuda, pamięć pod publiczkę), taka mała dygresja ;)

 

nie mam nikogo tu na myśli, piszę bo temat taki ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hilfiger, dzieki wielkie, nawet nie wiesz jak milo wrocic do domu i choc w ten sposob poczuc atmosfere cmentarza noca w dniu Swieta Zmarlych.

 

Dzieki :] PS. Bardzo fajne zdjecia :)

 

@HiS, jest to prawda, ale mam nadzieje, ze tak jak piszesz - nie ma to zwiazku z moja osoba :]

 

@djsilence, takze wielkie dzieki :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HiS, jest to prawda, ale mam nadzieje, ze tak jak piszesz - nie ma to zwiazku z moja osoba :]

oczywiście że nie :) a fotki faktycznie ładnie zrobione Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thermalfake, mocno nastrojowy material, w dodatku ta myzyka, wielkie dzieki...

 

1 listopada zbudzil we mnie nie tylko emocje zwiazane ze Swietem Zmarlych...

Przez 4 lata, az do Wigilii zeszlego roku mialem ukochana kobiete, z ktora co roku odwiedzalismy groby naszych najblizszych i spacerowalem wieczorem po rozjasnionym od tysiecy zniczy cmentarzu. To niesamowite uczucie, gdy w powietrzu unosi sie zapach palacych sie swiec, a idace wraz z nimi swiatlo rozjasnia listopadowy wieczor. To dla mnie wazny dzien, chwila zadumy, odwiedzenie grobow nieznanych mi ludzi, o ktorych zapomnial caly swiat, nie muszac dodawac, ze zawsze odwiedzialismy groby dzieci, o ktorych tez nikt nie pamietal... Nie chcialbym, zeby ktos choc przez chwile pomyslal, ze poprosilem o te zdjecia z uwagi na probe zwrocenia na siebie uwagi. To po prostu jeden z najwazniejszych dla mnie dni w calym roku. W tym dniu budza sie we mnie mocniejsze wspomnienia, pomimo ze utraconych bliskich wspominam z wieksza czestotliwoscia niz raz do roku. Za granica czlowieka dopadaja czesciej takie chwile, moze nie wszystkich, ale mnie tak. To wlasnie taka chwila zadumy i brak mozliwosci spedzenia tej chwili na cmentarzu, samotnie...

 

Chcialem dodac jeszcze jedna rzecz...

Cmentarz jest takim miejscem, gdzie znikaja wszelkie podzialy i wszelkie spory nie maja znaczenia.

Szczegolnie w tym jednym, jedynym dniu w ciagu calego roku.

Szkoda tylko, ze tylko w tym dniu ludzie potrafia wsadzic to co nie potrzebne do kieszeni, szczegolnie ze w wiekszosci przypadkow powodem sa sprawy nie majace kompletnie zadnego sensu - blachostki...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś ten temat zamieścić w dziale Fotografii. ;) Następnym razem - kierować do tamtego działu takiego typu tematy. :D

Moglem, ale nie pomyslalem, w sumie w ostatniej chwili go napsialem, bylo troche poznawo ;-)

'Tego typu tematy' ;-) Ten jest chyba niecodzienny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...