Skocz do zawartości
n30

Co Wart Jest Hp 146snq?

Rekomendowane odpowiedzi

W moje ręce wpadł ostatnio zasilacz HP 146SNQ.

Chciałbym go wykorzystać w moim serwerze, ale nie wiem czy da on rade.

Reszta configu serwera:

- Celeron 700 MHz

- płyta z zintegrowaną kartą graficzną

- ram: 1x128mb, 1x256, 1x64

- dysk 3gb

- 3xsieciowka + 1xWLAN

 

Zasilacz jest dosyć ciężki oraz bardzo cichy.

Dotychczas na tym sprzęcie używałem Megabajta 350W.

HP-ek w porównaniu z megabajtem utrzymuje idealne napięcia w Biosie, megabajt ma dosyć duże odchyły.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wydaje mi się że ten zasilacz powinien z łatwością udźwignąć taką konfigurację, ale nie jestem pewien czy po pewnym czasie nie wyzionie ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz jest nic nie wart. Nie odważyłbym się podłączyć do niego nawet najgorszego PC.

Po czym to wywnioskowałeś?

 

Svende jeśli dobrze policzyłeś to faktycznie powinien dać rady nawet z małym zapasem.

 

Tylko czy po 2-3 dniach nie okaże się to dla niego za dużo i pójdzie z dymem? Amperami na liniach to on nie wyróżnia się z tłumy.

 

Zasilacz pochodzi z firmowego komputera Compaq (p2 350).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy po 2-3 dniach nie okaże się to dla niego za dużo i pójdzie z dymem?

Jak podłączysz sprawdź napiecia miernikiem, jak nie masz to pożycz lub kup (20zł), jak nie będą sie rzucały, a zasiłka przegrzewać to bedzie chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobne "cudo" w firmowym kompie HP tylko nie wiem jaki miał numer. Komp miał na pokładzie P III800/833 do tego grafa zintegrowana + muzyka integra + chyba 256mb ramu, oczywiscie cd + fdd i chodziło bezproblemowo. Sprzęt był naprawdę cichy prócz dysku z tego co pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...