Skocz do zawartości
godzio1

Asus Radeon 2600pro I Problemy Z 3d I Pc Markami

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem właśnie taki zestaw : Płyta główna Gigabyte GA P35C-DS3R i karta graficzna Asus Radeon 2600Pro. Problem mam z nim taki, że 3DMarki i PCmarki w wersjach od 2003 w górę zawieszają mi kompa tuż po ich uruchomieniu. Widac planszę tytułową, przez chwilę można jeszcze poruszac myszą, potem komp przestaje reagowac na cokolwiek i na końcu na ekranie ląduje mozaika pionowych pasów i następuje zwis. Wcześniejsze wersje 3D i PC marków chodzą ok. Co ciekawe, tuż po instalacji systemu i sterowników, wszystkie 3D i PC marki przechodzą bez problemu stronę tytułową. Wystarczy jednak zainstalowac chocby MS encodera, czy trochę innego softu i problem wraca. Sprzętu nie podkręcałem , testowałem na markowych i mocnych zasilaczach i przy dobrych RAM-ach.

Wyczytałem gdzieś, że można uruchomic 3D marki z opcją -nosysteminfo. Faktycznie, pomaga to o tyle, że przechodzi planszę tytułową - a potem znów kolorowe śmieci i zwis. Jest jakiś na to ratunek, albo boryka się ktoś z Was z podobnymi problemami ?

Uruchamiałem też parę gier i w nich problemu nie ma żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...