Skocz do zawartości
TranceLover

Jak Odzyskać Dane Z Dysku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ;)

 

Otóż przed momentem robiłem formaty moich dysków i zdarzyła się przykra dla mnie sytuacja!! Więc sformatowałem dysk, który nie chciałem przez pomyłkę...miałem na nim bardzo ważne dla mnie rzeczy - musze je w jakiś sposób odzyskać!! Jak to zrobić?? Powiem tylko, że dysk formatowałem w NFTS - Kochani jeśli temat już był to przepraszam ale jestem po prostu zdruzgotany, gdyż były tam bardzo ważne dla mnie rzeczy i po prostu na niczym innym nie mogę się teraz skupić jak na tym aby je odzyskać!!

 

Strasznie Was proszę o pomoc!!

Jesteście moją jedyną deską ratunku!!

 

Pozdrawiam, Maciek!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci program Easy Recovery Pro. ja nim odzyskalem cala partycje (30gb). Demo pozwala tylko zobaczyc jakie pliki mozna odzyskac. Pelna kosztuje ok. 2.6k, ale mozna zalatwic wiadomo z jakich zrodel.

I zamiast szerzyć kradzież można użyć darmowego oprogramowania dostępnego w internecie. Wiadomo, że płatne są lepsze, ale darmowe tez działają. Jeżeli stać Cię na profesjonalny soft, w co wątpię, to GetDataBack/EasyReacovery są chyba najlepiej dopracowane.

 

Podstawa to nie zapisywać nic na dysku, po tym jak został skasowany, wtedy można odzyskać wszystko dokładnie jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...