Skocz do zawartości
paweł.s

Adm. Serwerem/sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm... w poniedziałek mam rozmowę na temat pracy jako administrator sieci/serwera. O ile zagadnienia z administracji sieci względnie pamiętam to z serwera już mniej. Chodzi o to bym miał czas do pon. przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy, które mi mogą pomóc choćby na rozmowie. Jeśli to coś da to sprawa dotyczy serwera w szkole. Jak ktoś ma jakiś link, materiały, które mogą mi pomóc będę bardzo wdzięczny. Niestety moja pamięć została zawalona czym innym (ustawy i takie tam :P) więc proszę - wspomóżcie młodych, ambitnych co chcą mieć 2 prace na raz, gdyż wymaga tego ich obecna sytuacja ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest za duża ilość materiału żeby sobie szybko przypomnieć co trzeba. A podstawy siłą rzeczy na pewno znasz. Nie próbuj teraz powtarzać czy się uczyć tego. Nic to nie da a tylko sobie w głowie "pomyrdlasz" :wink: Po prostu idź na rozmowę wypoczęty i się skup. Weź to na spokojnie to na pewno się uda. Wiem że takie przygotowywanie na ogół nie wiele daje.

Powodzenia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musi mi się udać ;p praca w szkole... młode uczennice... ;] trzeba czerpać korzyści z pracy ^^

No na młode uczennice to ty lepiej uważaj :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez przypomniec sobie ? to sie albo wie albo nie - raz nauczone to nie wyparowuje bo wiesz choc na wyczucie gdzie co jest - a jesli myslsz ze jest to cos co da sie przyswoic w jeden wieczor to sie mylisz. Widać teraz wlasnie jaki jest poziom informatyki wnaszym szkolnictwie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od osoby, która będzie cie przesłuchiwać. Moim zdaniem jeżeli jesteś pewny administracji sieci, to w szkole nie bedziesz mial żadnych problemów:) Wiekszość szkół pracuje na systemie Novell.

ale rzeczy typu kompilowanie linuksowego kernela albo podstawowej obslugi iptables sie nie zapomina - sie wie albo nie a i tak przy bardziej skomplikowanych problemach pyta sie manuala - wiec nie rozumiem co ma oznaczac "jak to sobie przypomniec".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...