Skocz do zawartości
eKoniQ's

Tani I Dobry Mikrofon Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Moj poprzedni mikrofon od sluchawek Icemat Siberia zaliczyl zgona, przez co jestem zmuszony poprosic was o rady odnosnie wyboru nowego mikrofonu. A wiec tak: mam sluchawki Sennheisera HD-202 i poszukuje jakiegos mikrofonu, ktory by dobrze z nimi wspoldzialal tongue.gif Mikrofon jest uzywany przeze mnie glownie do gier (komunikacji w grach - TeamSpeak, czasem lubie porozmawiac z kolegami przez Skype) przez co wazne jest to, aby moj glos bylo slychac glosno i wyraznie, pozbawiony byl szumow i skrzeczenia, a takze aby mial funkcje wyciszania. Dodam takze, ze czesto gram w nocy i nie moge wydzierac sie (oczekuje komfortu podobnego do tego jaki daja sluchawki z mikrofonem - mikrofon przyczepiany do koszulki jest niestety niepraktyczny) Z gory dzieki za pomoc - nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto na cos co bedzie udawalo mikrofon. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie znam się na parametrach i innych bajerach ale mogę polecić ci to co sam używam do takich samych celów jak ty: TeamSpeak i czasem skype

Mam zwykły czarny stojący mikrofon media tech kupiny ze 3 lata temu w sklepie komputerowym za 12zł i hmm spadał był ciągnięty za kabel i nadal działa bez zakłóceń dźwiek bez zarzutów wszystcy na TSie słyszą mnie głośno i wyraźnie żadnych szumów nie mam a na tsie spedzam po kilkanaście godzin na dobę wiec mik jest ostro katowany.

Co do rozmów nocnych mam ten sam kłopot rodzice za ściana ale wtedy ustawię głośność mikrofonu większą i słychać nawet szepty...

 

PS. dokładnego modelu nie podam bo pudełka nie mam a na nim nie jest nic napisane opza firmą mediatech :/:/:/ jedynie mogę napisać że jest to czarny zwykły stojący mik (na allegro takich nie ma)

 

http://www.photopoint.ee/v_pilt_loo.php?id=10324

<-- jest to dokładnie taki sam mik jak na tej fotce (ten czarny)

Edytowane przez ZwieRZakwawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś bardzo wymagający do polecam mic stojacy logitecha kupisz go za jakieś 15zł , czysty dzwięk , ładnie sciąga

Ogólnie to jak do ts,ventrilo czy jakiejś gry to lepiej sprawdza się wbudowany ze słuchawkami - o ile w rozmowie z przyjaciółmi możesz trzymać mikrofon w ręce to w grze raczej nie jest za ciekawie (oczywiście wystarczy że jesteś bliżej niż bo ja wiem 50cm i jest idealnie ale w ferworze walki różne rzeczy się zdarzają :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...