Skocz do zawartości
grzsds

Tagan Tg380-u01

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego ze to nie najnowasza konstrukcja jest wart polecenia, ma mocną linie +12V a do tego jest tak cichy ze praktycznie nieslyszalny. Moze w nim brakowac koncówki zasilania PCI-E ale sa tanie przejsciówki wiec problem znika.

Kumpel zasila sobie nim Dual Core E2160 podkrecowny na 3GHz oraz 8800GT - wszystko pracuje stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma mocną linie +12V

gratuluję poczucia humoru :lol:

Pytanie powinno być następujące, do jakiego zestawu ma to być zasilacz? Bo cena 110 jest dobra, ale zasilacz kupuje sie do jakiegos konkretnego komputera a nie dla picu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go - Raczej ma słaba linie 12V dokladnie 264W 22A max25A.

I spokojnie zasilisz nim C2D 3Ghz ja mialem 8600Gt kreconego i zero problemow

 

Wlasciwie to mialem zadac pytanie tez odnosnie tego zasilacza ale widze ze " docento " ma kumpla ktory zasila nim C2D 3Ghz i do tego 8800Gt hmmm ciezko mi w to uwierzyc ale nie mowie zetak nie jest.

 

A moje pytanko :

Przymierzam sie do zmiany na karte Ati 3850/70 ale mam male obawy z moim zasilaczem TAGAN 380W - Czy on pociagnie takiego 3850 najlepiej jeszcze 3870 ???

 

Sprzet jak nizej

 

Aha jak bardzo mozna ufac temu kalkulatorowi : http://web.aanet.com.au/SnooP/psucalc.php

 

Wg niego Tagan 380W (12V-264W-22A max.25A) powinien 3870 (105W) pociagnac tylko ze wtedy nie moglbym podkrecic proca max to chyba tylko do 2.13Ghz wtedy pokazuje juz na 12V - 21A i 257Watt wychodzi z tego ze linia 3.3 i 5 V lezy odlogiem bo podaje PSU 306W a Tagan ma 380W ( fakt duza czesci idzie na 3.3 a jeszcze wiecej na 5V)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania...

 

Zmieniam sprzęt i nie bardzo mam w tym momencie pieniądze na nowy zasilacz... Czy Tagan 380w pociągnie taki config:

 

E2160 @ 3,0

Msi Neo2 FR

G.Skill 2x2GB DDR2 800MHz 2,0-2,1V

8800GT MSI OC 512MB 256Bit

Samsung 250GB Sata

Samsung 60GB Ata

Nagrywarka DVD LG

 

I do tego jeszcze jakieś 4 wiatraki 2x 92mm i 2x 120mm

 

Zasilacz wyrobi?

A może lepiej nie podkręcać na nim sprzętu, kupić nowy i wtedy zacząć zabawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...