Skocz do zawartości
nrl

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Team Rainbow Returns to Celebrate10th Anniversary of Rainbow Six Franchise in Sin City in 2008

Paris, FRANCE — November 20, 2007 — Today Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, announced that it is developing Tom Clancy’s Rainbow Six® Vegas 2 for next-generation consoles and PC. Developed at Ubisoft Montreal by the same team that created the award-winning Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, the highly anticipated sequel is scheduled for a March 2008 release[/b]. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 is the sixth iteration in the wildly successful Rainbow Six franchise which celebrates its 10th anniversary in 2008 with more than 16 million units sold worldwide to date.

 

“Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas took the gaming world by storm in 2006 thanks to its technological advances and gameplay innovations,” said Yves Guillemot, president and chief executive officer at Ubisoft. “We are convinced that Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 will remain a pioneer in the highly competitive first person shooter genre, bringing more of what Rainbow Six fans love to the table.”

 

The highly anticipated sequel to the winner of numerous awards, including IGN’s 2006 Best First Person Shooter and Best Online Game, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 will push the franchise to new heights by adding new gameplay features and even more stunning visuals. Players will encounter an intense solo campaign that uses new tactical possibilities in various locations around Sin City. As expected with one of the pioneer franchises for online multiplayer Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 will also break new ground in both co-op and adversarial modes, while providing unprecedented interaction between the solo and multiplayer modes.

Pierwszą część przeszedłem :-P nawet trochę pograłem MP. Więc z przyjemnością zagram w VEGAS 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Rowniez czekam. Mam dosc FPP , w ktorych wystarcz na pale biec i strzelac do wszystkiego co sie rusza. W Vegasa gralem i uonczylem , podobalo mi sie (choc na pewno nie graficznie bo pod koniec kaszaniasto to wygladalo). Teraz na tapecie GRAW i czekamy na R6V2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska premiera chyba 18 kwietnia. Sam czekam niecierpliwie. Trailery wyglądały obłędnie.

A nie 14? No ja też czekam, już zamówiłem na gram.pl cena bardzo niska, żeby tak wszystkie nowe gry wychodziły w podobnych cenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

cena niska bo gra zabugowana w multi :D a na pacza po polsku sobie poczekacie

W singla mozna pograc , R6V1 kosztowal 29 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1...16/m/1711062046

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2

 

Minimum System Requirements

 

OS: Windows XP/Vista

Processor: Pentium 4 @ 3 GHz or Athlon Equivalent

Memory: 1 GB (2 GB for Vista)

Hard Drive: 7 GB Free

Video Memory: 128 MB (See Supported Graphic Cards)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive (4X)

Active Internet Connection @ 128KBPs Upstream for Online Play

 

Recommended System Requirements

 

OS: Windows XP/Vista

Processor: Pentium 4 @ 3.2 GHz or Athlon Equivalent

Memory: 2 GB

Hard Drive: 7 GB Free

Video Memory: 256 MB (See Supported Graphic Cards)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive (4X)

Active Internet Connection @ 128KBPs Upstream for Online Play

 

Graphics Cards Supported:

ATI Radeon X1000 series - Radeon X1600, X1800, X1900, X1950

ATI Radeon HD 2000 Series - HD 2600, HD 2900, GT/XT

ATI RadeonT HD 3000 Series - HD 3850, HD 3870, HD 3870 X2

NVIDIA GeForce 6 Series - GeForce 6800 Ultra, 6800 GT, 6800, and GeForce 6600 GT

NVIDIA GeForce 7 Series - GeForce 7950 Series, 7900 Series, 7800 Series, 7600 Series,

NVIDIA GeForce 8 Series - GeForce 8800 Ultra , GeForce 8800 GTX , GeForce 8800 GTS, GeForce 8800 GT , GeForce 8800 GS , GeForce 8600 GTS , GeForce 8600GT, GeForce 8500 GT

NVIDIA GeForce 9 Series - GeForce 9600 GT

* ATI HD 2400 models / Nvidia GEforce 7300 models are supported, but take note the performance of those cards might not give a good gaming experience.

* Graphics Cards Not Supported: All AGP Cards

 

najlepsze ostatnie :lol: kolejna gra która niby nie działa na kartach AGP ? pewnie tak jak Assassins Creed :lol: ewidentne działanie marketingowe, żałowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda identycznie jak poprzednik, chodzi chyba minimalnie szybciej. Ogólnie to odnoszę wrażenie że gram w dodatek a nie sequel.

 

miałem takie same przeczucie przy graniu w vegas2. praktyczne identyczne gry. jedynie można je odróżnić od siebie nr. 2 po vegas :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

W tej czesci nowe sa elementy RPG, ze ulepszamy sobie doświadczenie :) Jesli chodzi o AC to nie chodzi na kartach z AGP wersja niebetowa ;)

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha niech taka polityka wydawania gier na blachy dalej sie utrzymuje to już wkrótce naprawdę nie będzie w co nowego i dobrego zagrać na tej kupie złomu w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

hahaha niech taka polityka wydawania gier na blachy dalej sie utrzymuje to już wkrótce naprawdę nie będzie w co nowego i dobrego zagrać na tej kupie złomu w budzie.

Nie przesadzaj. Era tych kart jużdawno minęła. To nie jest rok 2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatku w Graphics Cards Supported mamy :

GeForce 6800 Ultra, 6800 GT, 6800, and GeForce 6600 GT

7900 Series, 7800 Series, 7600 Series,

HD 2600

X1950

HD 3850

 

a przecież te karty również są na AGP, wiem że "era" AGP dawno przeminęła jednak takie marketingowe i sztuczne działania uśmiercają rynek gier na PC, ludzie coraz częściej wolą konsole, spada popyt na gry PC = coraz mniej dobrych gier na tą platformę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie coraz częściej wolą konsole, spada popyt na gry PC = coraz mniej dobrych gier na tą platformę

Trzeba po prostu do tego przywyknac... Edytowane przez K.A.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a przecież te karty również są na AGP, wiem że "era" AGP dawno przeminęła jednak takie marketingowe i sztuczne działania uśmiercają rynek gier na PC, ludzie coraz częściej wolą konsole, spada popyt na gry PC = coraz mniej dobrych gier na tą platformę

W 2007 rynek gier PC wzrósł o 15% w porównaniu do roku poprzedniego ( mimo, że dane nie wliczały subskrycji w mmo i kasy zarobionej przez Steamy i podobne serwisy sprzedające "cyfrowo" ), w dodatku co roku notuje się ponad 2 mln nowych subscriberów w MMO. Już ponad 30 mln ludzi gra w MMO, domyślam się, że wielu z nich nie ma ochoty iść do sklepu i tracić czasu na normalną grę. W dodatku jak widzę, że taka FM2, dodawana do konsol za darmo w ciągu roku sprzedała 2.1 mln sztuk a gdy Crysis w 3 miesiące sprzedał ponad 1 mln i gada się, że sprzedaje się fatalnie to naprawdę ręce opadywują. Rynek gier PC nie umiera tylko zmienia się. W MMO, subskrycjach, cyfrowej dystrybucji i grach za darmo z reklamami jest przyszłość a UBI hmm? Ich konwersje są tragicznej jakości zarówno z konsol na PC jak i z PC na konsole więc nie trzeba tego komentować.

 

 

A RSV2 nie jest złe, COOP jest fajny ale mam nie miłe wrażenie, że od czasów starych RS gdzie gra miała realizm i zmuszała do myślenia wiele się zmieniło i gra przypomina gameplay znany z gier dodawanych do gazet z napisem "terrorist".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronicsmoke szkoda tylko że na PC w ciągu roku pojawia się najwyżej kilka dobrych pozycji, kiedy na konsole w dziesiątkach.

żeby nie było że kozacze bo kupiłem konsole, po prostu obecnie rynek gier na pc jest ubogi a sprzęt drogi.

 

 

jeśli o R6V2 chodzi, gra działa na AGP i graficznie niczym praktycznie sie nie różni od jedynki.

tak więc nie wiem jaki interes we wprowadzaniu potencjalnego klienta w błąd ma UBIkacja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

chronicsmoke szkoda tylko że na PC w ciągu roku pojawia się najwyżej kilka dobrych pozycji, kiedy na konsole w dziesiątkach.

żeby nie było że kozacze bo kupiłem konsole, po prostu obecnie rynek gier na pc jest ubogi a sprzęt drogi.

 

 

jeśli o R6V2 chodzi, gra działa na AGP i graficznie niczym praktycznie sie nie różni od jedynki.

tak więc nie wiem jaki interes we wprowadzaniu potencjalnego klienta w błąd ma UBIkacja.

 

Patrząc na to obiektywnie to na GR ilość gier z dobrymi ocenami w 2007 roku na PC jest bardzo podobna co do X0 i większa od PS3. I według Ciebie 400zł za 8800GS'a na którym nawet w UT3 w 1900x1200 da się grać to dużo? Wybacz ale to tak wygląda jakbyś "kupił konsole i kozaczył" bo teraz idzie bez problemu pograć na najtańszym procu od intela i najtańszym ramie, w sumie do kompa z biedrony wystarczy dorzucić 400zł i już grasz praktycznie we wszystko.

 

Cena gry jest nawet bardzo atrakcyjna

http://sklep.wirtus.pl/produkt/115154

 

60 zł za nową grę

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"8800GS na najtańszym procu intela i ramie" w dalszym ciągu nie zapewnia mi spokojnych myśli o ilość FPS.

a z tym 1900x1200 w UT3 dałeś czadu =).

dalej też obstaję przy swoim że rynek gier na pc traktowany jest po macoszemu, pomimo że koncerny komputerowe prężnie się rozwijają.

na PCta gry wychodzą wolniej, często to spartaczone konwersje, no i pytanie dlaczego tak jest? przecież tyle pieniędzy wymaga kupno /nowego/modernizacja komputera by zapewnić sobie komfort grania.

za takie podejście do użytkowników PC to ja dziękuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...