Skocz do zawartości
..::SNAP::..

jaki klej do blokow??

Rekomendowane odpowiedzi

jakim klejem mozna skleic blok??poxipol choba odpada bo miedz pod wplywem temp rozciaga sie. to chyba musi byc jakis klej do klejenia w tepm ... nie mam pojecia :) pomozcie !

btw nie piszcie zebym lutowal bo dziadowsko wyglada :)

 

prosze o zostawienie tego tematu do wieczorka :) zalezy mi na tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klej jest exktermalnie ryzykowny sam uzywalem kiedys kleju to mi kolanka odpadaly po lekkim pociagnieciu raz mi jedno <span style="color:red;">[ciach!]</span>lo w budzie ale naszczescie komp byl off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to byl klej do papieru. mate klei swoje bloki, ale nie wiem czym

Klejem :D

Jak juz sie klei, to trzeba dobrac klej do klejonego materialu.

"Najlepsze" sa uniwersalne (goowna) :lol:

Zapytaj Mate, czym klei 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to byl klej do papieru. mate klei swoje bloki, ale nie wiem czym

buhaha odezwal sie znawca produkcji WB hahaha wez przestan zrobilem w swoim zyciu ok. 10bloczków i kleilem roznie poxipolem ,distalem (chyba tak sie nazywal dwu skladnikowy niby "najlepszy" tak mi koles co sprzedawal powiedzial) a tak naprawde slabiutko trzymaly i nie wytrzymywaly extremalnych temeratur. Wiesz jak polozysz WB na Tbreda @2Ghz na standartowym Vcore to klej styknie... hehehe ale krec hardcorowo Palomino lub Thunderbirda to zbaczysz co sie bedzie dzialo z tym klejem ehehhe :P :P. Lutowanie rulezzz szczegolnie palnik gazowy + twardy lut. Berkut tez sie pewno zle wypownie na temat klejenia... bo klejenie to kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to byl klej do papieru. mate klei swoje bloki, ale nie wiem czym

buhaha odezwal sie znawca produkcji WB hahaha wez przestan zrobilem w swoim zyciu ok. 10bloczków i kleilem roznie poxipolem ,distalem (chyba tak sie nazywal dwu skladnikowy niby "najlepszy" tak mi koles co sprzedawal powiedzial) a tak naprawde slabiutko trzymaly i nie wytrzymywaly extremalnych temeratur. Wiesz jak polozysz WB na Tbreda @2Ghz na standartowym Vcore to klej styknie... hehehe ale krec hardcorowo Palomino lub Thunderbirda to zbaczysz co sie bedzie dzialo z tym klejem ehehhe :P :P. Lutowanie rulezzz szczegolnie palnik gazowy + twardy lut. Berkut tez sie pewno zle wypownie na temat klejenia... bo klejenie to kupa

Tristan , nie uogolniaj.

Klejenie to qpa, fakt, ale tylko wtedy gdy nie stosujesz odpowiednich klejow.

Widze ze raczej male pojecie masz o klejach i ich mozliwosciach.

Nie mowie tu o Distal, czy inny Poxipol lub Kropelka :lol: , to sa qpy w takich zastosowaniach.

Nie chce mi sie szukac linkow , kiedys pisalem o klejach, poszukaj sam po necie, mozesz sie bardzo zdziwic, zareczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam distalem kleilem i wszystko ok. nie ma bata by cos sie ruszylo..(nie wiem czym trzeba kleic zeby kolanka same odpaaly;) trzeba tylko kleic wedlug instrukcji, zmatowac, wyczyscic, odtluscic, wysuszyc no i czekac az wyschnie, nic nie przyspieszac... ps:jak chce sie zeby poxipol byl bardziej "elastyczny" i nie "lamal" sie trzeba dodac wiecej skladnika "B" -czyt. instrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto udziele Ci fachowej odpowiedzi.

Mate polecil mi Loctite 3430. Kleilem nim instalacje miedziane do nukleona i jest bardzo dobry.Oto udziele Ci fachowej odpowiedzi.

Mate polecil mi Loctite 3430. Kleilem nim instalacje miedziane do nukleona i jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto udziele Ci fachowej odpowiedzi.

Mate polecil mi Loctite 3430. Kleilem nim instalacje miedziane do nukleona i jest bardzo dobry.Oto udziele Ci fachowej odpowiedzi.

Mate polecil mi Loctite 3430. Kleilem nim instalacje miedziane do nukleona i jest bardzo dobry.

duzo tego jest w opakowaniu ?? i jaka cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym tylko powiedziec ze nie wierze w zadne klejenie.... only lutowanie, zaden normlany klej nie wytrzyma 30bar majac powierzchnie na ktorej trzyma szerokosci 1mm... naturalnie nie ma takich cisnien w wc ale chyba lepiej sie czlowiek cuzje wiedzac ile moze zniesc uklad ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Loctite to jest taka podwojna strzykawka. Jest tego chyba 25-30ml, a kosztuje troche sporo bo ok. 33zl.

Uprzedzajac pytania to: bazylianska 4a

UWAGA! To jest sklep kosmetyczny. Musisz podac tajne hastlo Loctite to Ci babka przyniesie z zaplecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to byl klej do papieru. mate klei swoje bloki, ale nie wiem czym

buhaha odezwal sie znawca produkcji WB hahaha wez przestan zrobilem w swoim zyciu ok. 10bloczków i kleilem roznie poxipolem ,distalem (chyba tak sie nazywal dwu skladnikowy niby "najlepszy" tak mi koles co sprzedawal powiedzial) a tak naprawde slabiutko trzymaly i nie wytrzymywaly extremalnych temeratur. Wiesz jak polozysz WB na Tbreda @2Ghz na standartowym Vcore to klej styknie... hehehe ale krec hardcorowo Palomino lub Thunderbirda to zbaczysz co sie bedzie dzialo z tym klejem ehehhe :P :P. Lutowanie rulezzz szczegolnie palnik gazowy + twardy lut. Berkut tez sie pewno zle wypownie na temat klejenia... bo klejenie to kupa

Tristan , nie uogolniaj.

Klejenie to qpa, fakt, ale tylko wtedy gdy nie stosujesz odpowiednich klejow.

Widze ze raczej male pojecie masz o klejach i ich mozliwosciach.

Nie mowie tu o Distal, czy inny Poxipol lub Kropelka :lol: , to sa qpy w takich zastosowaniach.

Nie chce mi sie szukac linkow , kiedys pisalem o klejach, poszukaj sam po necie, mozesz sie bardzo zdziwic, zareczam.

no jasne ze sa dobre kleje ale one kosztują... i ja wole kupic palnik + lut niz kupic taki klej wyjdzie nieduzo drozej a klej wkoncu sie skonczy. Jezeli chodzi o robienie bloczków przemyslowe na sprzedaz to kup se palnin (ok. 100zł) i ci sie zwroci na bank. Ok rozumiem nie oplacalnosc kupna palnika robiac jeden bloczek ale jak bedziesz sprzedawal i ci zal bedzie to cie nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...