Skocz do zawartości
GRANDMASTER

Rozmowa Na Każdy Temat Związana Z Laptopami

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki temat. Większość pomyśli po co. Po to, jak ktoś wchodzi nie wie gdzie zadać pytanie, zakłada nowy temat. Teraz będzie można pyrać się w tym temacie o wszystko. Ciężko niekiedy trzymać się w rozmowie jednej rzeczy, większości się to nie podoba. Tutaj jest inaczej. Proponuje na razie go nie zamykać, może się przyjmie.

 

Dyskusję proponuję zacząć na temat matryc. Osobiście jestem zwolennikiem szklanej a nie matowej powłoki. Pokój mam słoneczny jednak komp stoi przodem do okna i nic się nie odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz w kuchni, łazience i toalecie?

 

sprawdzałeś na plaży,lesie,w górach?

 

Chłopie to jest laptop a nie stacjonarny, mam pracować wszędzie a nie w twoim pokoju - nie jestem zwolennikiem glare!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz w kuchni, łazience i toalecie?

 

sprawdzałeś na plaży,lesie,w górach?

 

Chłopie to jest laptop a nie stacjonarny, mam pracować wszędzie a nie w twoim pokoju - nie jestem zwolennikiem glare!!!

co do łazięki to nie wnikam co tam robisz z lapem :blink: kiedys chodziło sie tam z gazetami, teraz z laptopami :blink:

 

w każdym miejscu można jakoś się ustawić. jednak nawet jak świeci słońce to aż tak źle się nie siedzi. ja wszystko widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze poza tym, ze kolejny topic do zamkniecia. Juz kiedys byl podobny, http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=117595 , i zostal zamkniety wlasnie przez to ze byl tam taki sam syf, bo kazdy pytal o wszystko. Takze proponowalbym jednak poszukac istniejacych tematow o interesujacych nas zagadnieniach, a jesli nie ma to zalozyc konkretnie o tym o czym chcemy podyskutowac.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...