Skocz do zawartości
Black_war

Pozostać Przy Wc Czy Zainwestować W Ac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :) No i stało się, zmieniłem sprzęt i.. żaden z komponentów wc nie dość, że nie pasuje to zwyczajnie byłby za słaby (no może poza blokiem na GPU) I jak bym chciał zostać przy WC to musiałbym w sumie wszystko wymieniać. Aktualnie mam na CPU: Spider Extreme (by bloki.pl :) ) GPU: Cube 2, Nagrzewnica Rekorda, Atman 305 z rezerwuarem, kilkanaście pierdół i dupereli typu złączki, trójniki itp. Więc gdybym chciał pozostać przy WC to wszystko idzie do wymiany i należałoby już IMO kupić porządny zestaw dedykowany, czyli coś w stylu: Coolriver 2, Cooltek Exstream Dual (czy jakoś tak) Prison Pro v2 na cpu i gpu, razem wychodzą duże koszty (500zł) Z drugiej strony kupując AC zapłace jakieś: 100zł za Ninje, 60zł za Accelero S1 iii to w zasadzie tyle, będę miał jeszcze na obudowę sprzedając obecny zestaw :) Bo akurat ta co mam teraz nie pasuje stylistycznie do nowego monitora ;) Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmie blok na cpu, mozę jeszcze kup chłodnicę dedykowanąbo cooltek to teraz 100zl. Za jakiś czs dokum reza i przerób atmana na inline i gra gitara....

 

Ja siedzę od paru dni na ac na grafie(mam pożyczonego 7800gt) i już tęsknięza blokiem na gpu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro blok CPC daje rade to czemu to cudo ma nie dać. Ja na Twoim miejscu szukał bym używek + zmienił pompke na CR 2 :P

Napisz tylko w jakim konfigu CPC daje rade, bo ktos mi podarowal taki, ale z tego co sie naczytalem to az boje sie go wsadzic nawet na niekrecony P4 1,7 :-P i mysle nad wsadzeniem tam na miejsce wyjacej 70mm nowej: np tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jaki będę chłodził to:

dual core e2160

gf8800gt/8800gts(512mb) albo hd3870, karty jeszcze nie mam ;)

 

NB sobie daruję

 

Myślałem żeby złożyć całkowicie (prawie) nowy kibel na:

CPU: Jakiś Cube 2 albo prison 2 (używany)

GPU: ten co mam teraz cube

Chłodnica: Cooltek Exstream Dual

Pompka: Coolriver 2

 

Mimo wszystko nie chcę zostawać przy obecnej nagrzewce i pompie, bo po 1: nie estetyczne i nie pasuje to mojego nowego "wystroju" kompa, po drugie nie mieści się w obudowie ;]

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...