Skocz do zawartości
Lesko

Wycinanie

Rekomendowane odpowiedzi

no ja swoja kupilem pod koniec stycznia tego roku w Auchan Piaseczno za jedyne 59,99 :D:D:D

Tadaa :) a ja swoja w marcu za 46 w auchan piaseczno :))) ale zeby nie bylo calkowicie ot to te kocowki by toya :) to troszke baedziewne sa :) tarczki takie delikatne :)) ostatnio potrzebowalem na szybko jakies kupic kupilem dremela jakies gigantyczne tarczki (ze 2 razy wieksze od tych by toya) - mniejszych nie bylo ... ale sa kozackie toyami to jak chlastalem bude to myslalem ze sie pochlastam a dremlami normalnie bziioom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no ja swoja kupilem pod koniec stycznia tego roku w Auchan Piaseczno za jedyne 59,99 :D:D:D

Tadaa :) a ja swoja w marcu za 46 w auchan piaseczno :))) ale zeby nie bylo calkowicie ot to te kocowki by toya :) to troszke baedziewne sa :) tarczki takie delikatne :)) ostatnio potrzebowalem na szybko jakies kupic kupilem dremela jakies gigantyczne tarczki (ze 2 razy wieksze od tych by toya) - mniejszych nie bylo ... ale sa kozackie toyami to jak chlastalem bude to myslalem ze sie pochlastam a dremlami normalnie bziioom :)

taaaa... ja nawet nie probowalem ciac tymi brazowymi od TOYI ... odrazu kupilem te DREMELA... wlansie te #426 "5 reinforced Cut-Off Wheels" i normalnie idzie jak burza :]:]:] cos mi tylko zaczela ta toya dziwne odglosy wydawac :/ ale nic... moze tylko mi sie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cialem tarczkami (dokladnie to jedna) chyba dentystycznymi podwojnie zbrojonymi i po wycieciu calej bydy zostalo mi jeszcze troszke jednej tarczki :D a te oryginalne od toyi to se mozna plastik ciac i to bardzo delikatnie :D pierwsze ciecie jakies 40 cm i mi 8 tarczek tych oryginalnych poszlo :D lipa i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...