Skocz do zawartości
gulczas1985

Lg L196wtq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Dzisiaj zakupiłem owy LCD.

Zauważyłem (siedząc na wprost monitora, pozycja OK), że góra monitora jest ciemniejsza niż dół. Czy jest to normalne? Czy reklamować?

to normalne na TN, te matryce maja małe kąty widzenia w pionie i jak widzisz baaaardzo daleko odbiegające od 160- 170 które podaje producent, tu małe porównanie kątów matrycy TN i MVA

 

http://forum.hardware.fr/hfr/HardwarePerip...5_2.htm#t347356

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie sobie kupiłem dokładnie te model LG 19" LCD L196WTQ-SF

i mam takie problem otóż jak chce sobie film oglądać to jak zmieniam na movie co mi rozjaśnia obraz (wiecie o co mi chodzi ), to w niektórych momentach filmu ten obraz sam z siebie sie przyciemnia i nie wiem co jest grane czy monitor mam zepsuty czy to tak ma już być.

 

proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie sobie kupiłem dokładnie te model LG 19" LCD L196WTQ-SF

i mam takie problem otóż jak chce sobie film oglądać to jak zmieniam na movie co mi rozjaśnia obraz (wiecie o co mi chodzi ), to w niektórych momentach filmu ten obraz sam z siebie sie przyciemnia i nie wiem co jest grane czy monitor mam zepsuty czy to tak ma już być.

 

proszę o pomoc :)

dynamiczny kontrast - wyłącz tryb movie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...