Skocz do zawartości
jawor121

Moje Pierwsze Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

od jakiegoś czasu noszę się ze złożeniem swojego pierwszego Wc.Chcę je złożyć bo denerwuje mnie hałas dobiegający z mojego kompa no i chciał bym wycisnąć z mojego sprzętu jak najwięcej nie martwiąc się specjalnie o tempy i V-core.No to tak:mam na wydanie +/- 400zł na cały zestaw Wc na Cpu.Grafe mam narazie integre i nie zmieni się to przynajmniej do Lutego.Najprawdopodobniej wtedy będe zmieniał sprzęt na nowy,przejdę na C2D.W związku z tym chciałbym żeby bloczek na Cpu był komatybilny z 775.Pompke chce dość mocną i cichą,co do chłodnicy to nie mam pojęcia co kupić,jakiś Kadet czy coś firmowego?Prosze o propozycję ponieważ na Wc się nie znam i mimo przeglądania tematów o Wc,nie wymyśliłem jakiegokolwiek w zestawu.Dzięki z góry i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlookałem ten temat i złożyłem narazie coś takiego:

Prison Pro V2 CPU ok. 119zł

COOLRIVER rev.2 12V ok.100zł

Innowatek 8/10 ok.10zł za metr

No i muszę jeszcze jakaś chłodnice kupić.Zostało mi na nią ok.150zł,może kupić jakiegoś kadeta albo coś innego,używanego,a reszte kasy przeznaczyć na płyn i jakieś inne drobnostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne węże ale dla początkującego są złe bo są minimalnie większe niż węże inno dlatego ich montaż jest dość trudny na złączkach 8\10 ( trzeba rozwiercać nakrętki żeby gwint załapało i dało się skręcić )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zamontowaniem całego Wc-ta w obudowie(z chłodnicą włącznie).Mam Chiefteca BG-02B-B-B.Możliwe było by zamontowanie chłodnicy albo na górze budy albo na ściance koło mobo,musiałbym wtedy wymontować koszyk hdd.Które z tych rozwiązań będzie lepsze?

Edytowane przez jawor121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne węże ale dla początkującego są złe bo są minimalnie większe niż węże inno dlatego ich montaż jest dość trudny na złączkach 8\10 ( trzeba rozwiercać nakrętki żeby gwint załapało i dało się skręcić )

 

łee ja używałem takich i wystarczyło je dobrze zmiękczyć... czyli gorąca woda na 10 sekund szybko zakrecamy i wszystko gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...