Skocz do zawartości
Gregu

Kamera Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item278913150_e5_kamerka...px_zestaw_.html

 

pierwszy raz widze cos takiego :)

 

i sie zastanawiam czy kupic, tanie, ale producenta nie widze

 

spotkał sie ktos z czyms takim?

 

2 sprawa- jakas dobra kamerka, z przywoitą rozdzielczoscia, płynnoscia obrazu przy komunikacji, z dobrym odwzorowaniem kolorów(rzeczywistosci :)). moze miec wbudowany mikrofon, byle jakis dobry

 

możecie cos polecic?

rozpiętość cenowa 40-100zł max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item278913150_e5_kamerka...px_zestaw_.html

 

pierwszy raz widze cos takiego :)

 

i sie zastanawiam czy kupic, tanie, ale producenta nie widze

 

spotkał sie ktos z czyms takim?

 

2 sprawa- jakas dobra kamerka, z przywoitą rozdzielczoscia, płynnoscia obrazu przy komunikacji, z dobrym odwzorowaniem kolorów(rzeczywistosci :)). moze miec wbudowany mikrofon, byle jakis dobry

 

możecie cos polecic?

rozpiętość cenowa 40-100zł max

Ja ze swojej strony moge polecic Creative Live Vista IM. Bardzo dobra płynność ruchu podczas wideo rozmów, co do mikrofonu to jest dołączony bardzo dobry mikrofon także Creativa :)

 

W różnych sklepach komputerowych cena wacha się od 50-70zł. :)

Edytowane przez Gumis88Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creative odpada, bojkot.nie kupie nic wiecej z tej dziadowskiej firmy.wystarczy ze swego czasu przeplacilem za niepelnowartosciowy produkt, zwany x-fi(800zł około).dobry tak, ale nie wart tych pieniedzy i nie jest dalej supportowany w xp

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creative odpada, bojkot.nie kupie nic wiecej z tej dziadowskiej firmy.wystarczy ze swego czasu przeplacilem za niepelnowartosciowy produkt, zwany x-fi(800zł około).dobry tak, ale nie wart tych pieniedzy i nie jest dalej supportowany w xp

Jak tam wolisz, tj. tylko moja sugestia, jednak nadal uważam ze w tej cenie nie kupisz nic lepszego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kruszka

jak patrzalem to 5Mpix kamer zatrzesienie na allegro...z rzadka info przy nich ze maja cmos 1.3Mpix...

 

na razie sie nastawiam na m$ V-1000 web cam, podobno w miare dobry i cena znosna

 

creative byl spoko ale do czasu. cos ostatnio maja problem z jakoscia uslug. trafily mi sie glosniki ktore kosztowaly chyba z 7 stuw (GigaWorks ProGamer 5.1 G500) i byly z nimi problemy a serwis maja jakis nie kompetentny...jesli chodzi o kamerki to ja mocno rozwazam kupno quick cama pro 9000, ma niezly sensor i niezla optyke. na allegro mozna dostac za mniej niz 3 stówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok A KTO mi powie czym się różni pro 9000 a ultra vision ?? bo niby ta pierwsza ma lepsze parametry.... ale druga droższa... dlaczego ?

 

widział ktos 2 w akcji .. bo ja rozwazam miedzy tymi dwoma i suche parametry mnie jakos nie przekonaja.. wolabym usłyszec czyjąś opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...