Skocz do zawartości
misico

Można zablokowac Koko możliwośc pisania tylu tematów w podforum Nowości?

Rekomendowane odpowiedzi

:huh:

 

Jakis problem ? Daje duzo newsow, nie zawsze zwiazanych z IT, ale nie wszyscy narzekaja, czasem dobrze poczytac cos oderwanego od tematyki komputerowej. Twoj temat to przejaw braku samokrytyki, zazdrosci, czy nie wiem czego innego... ?

 

Fakt, bank nasion i kilka innych tematow nie trafione, ale co tam ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czasem dobrze poczytac cos oderwanego od tematyki komputerowej.

Fakt, jak się wie tylko o istnieniu forum.purepc.pl i tyko tu się zagląda...

 

poza tym z tego co wiem dublowanie kont jest zabronione, ale to swoją drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijesz ? Pisz na PW do mnie...

:lol:

A co, na solo chcesz się ustawić? :lol:

 

 

druga część posta nie była o tobie, nie wiem czy dublowałeś konta jakieś, nie zauważyłem, ale o tym że koko = coccolino (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można zablokowac Koko możliwośc pisania tylu tematów w podforum Nowości?

O Istoto Najdoskonalsza!

Ja, padalec ohydny co z najpodlejszej dziury kloacznej wypełzł, niegodzien Twych przeczystych śladów ciałem mym haniebnym brukać, ni wzroku kaprawego na Twój cień potężny wznosić, ani moim tchem cuchnącym krystalicznej woni oddechu Twego kalać, ja, najnędzniejszy z nędznych wiję się u Twych stóp, które po płatkach róży jeno stąpać winny, nikczemną twarzą w proch padając, błagam najpokorniej Cię, o Dostojny, byś raczył skłonić swe boskie oblicze i by Twe niezmącone oko spoczęło na tym lichym wniosku. I ze swej jamy nieczystej, ja, pies plugawy, skamlę do Ciebie, o Najmądrzejszy z Mądrych, byś w łaskawości Swej nieskończonej wybaczyc mi chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...