Skocz do zawartości
marekkmm

Toshiba Satellite Pro A200 Problem Z Ekranem ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam problem z laptopem Toshiba Satellite Pro A200 1NB (windows Vista , karta graficzna Radeon HD2600) i mam z nia nastepujacy problem , podczas korzystania (nie ma tego regularnie) wyl sie monitor i wyglada to tak ;

Dołączona grafika

 

po calkowitym wyl lapka wyglada to tak ;

Dołączona grafika

 

Przeinstalowalem juz caly system ale dalej sie tak dzieje . Poprostu niczym nie moge wzbudzic pracy monitora , w lapku dzialaja aplikacje np. winamp muzyke slychac . Dodam ze mam w oszczedzaniu energii wszystko na nidgy , wyl wygaszacz ekranu .

 

Prosze o jakiekolwiek sugestie co to moze byc , bede wykonywal to co mi zalecicie i pisal czy pomoglo.

Z gory dziekuje za zainteresowanie postem POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam ten sam problem-nie wiem jak u ciebie ale u mnie dzieje sie tak tylko i wylacznie przy pracy na baterii. najpierw kilka dziwnych migawek na ekranie co kilkadziesiat minut, potem gasnie niewiadomo czemu i niewiadomo w jakim momencie, a czasem juz po 5 min pracy na baterii zgasnie. nie wiem czy to jest wina serwisowa czy cos z oprogramowaniem. Mam toshibe A200-130. ekran wlasciwie nie gasnie do konca tylko jest czarny i nic poza resetem nie mozna zrobic...co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejsciu na zasilanie bateryjne mam zrownowazony

 

Nie wiem czy to juz po moim problemie-musze popracowac i sprawdzic, ale jednoczesnie jak zaczal mi sie ten problem z ekranem zauwazylem rowniez ze nie dziala mi prawy przycisk myszki-zrobilem przywracanie systemu kilka tyg do tylu i wszystko wrocilo do normy, wiec podejrzewam na dzien dzisiejszy ze wina lezy po jakiejs aktualizacji...

Edytowane przez adaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...