Skocz do zawartości
Varrol

Odtwarzacz Mp3 - pomóżcie wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

PA-28 jest świetny. Niestety nie ma możliwości rozszerzenia pamięci. :P Mnie to jednak nie przeszkadza. Liczy się to, że posiada wbudowany akumulatorek, czytelny wyświetlacz i naprawdę doskonałą jakość dźwięku (w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie cdplayery z firmy iriver, najlepsze na rynku

szczegolnei ten:

http://www.iriveramerica.com/products/iMP-550.asp -jak za drogi to bierz tego:

http://www.iriveramerica.com/products/iMP-400.asp

 

oba sa super

jesli lubisz nosic ze soba "

" talerze"

 

ja polecam albo cos" na pamiatkach" hjka bedziesz tego uzywal w srodowisku z wstrzasami ala rowerowanie po terenie, albo jakich hdd player - np Nomad Zen - mam juz go chyba z 2 lata i nie ma problemow a wstrzasy tez mial niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, za pozno zobaczylem ten temat...

 

No więc planuję kupić odtwarzacz mp3, ale kopletnie nie wiem co wybrać. Nie chcę sugerować się ceną, a raczej stosunkiem jakości i możliwości do ceny.

 

Do wyboru mam:

1) Discaman odtwarzający mp3 - nawet tani do 600zł

Ja tam boje sie ogromych rzeczy, wiesz, tlumow itd. Widze, ze ty tez nie przepadasz.

 

2) Odtwarzacz mp3 na płyty CD 8cm - np. Napa 380 (lub poczekac na 381) - 500zł nowy

JO! Dlatego pisze posta wlasnie. Jak dla mnie dosyc swietne rozwiazanie, 200MB muzy, na podroz bierzesz duzo plyt itd. Wady wstrzasy i rozmiary z tym ze rozmiary juz sa akceptowalne. Fajnie, ze mi to znalazles bo dwa lata temu jak szukalem to nie moglem znalezc, teraz w wakacje w sklepach w stanach tez nie bylo nic.

 

3) Odwarzacz z własna pamięcią - np. Creative Jukebox - drogie jak...

No przyklad do podzielenia na dwa

- jukeboxy z dyskami, dla mnie za drogie, po co komu taka pojemnosc

- flesze, dla mnie the best do uzytku codziennego, tzn takiego ze codzienne miasz go w domu przy kompie i nagrywasz sobie walki na nastepny dzien. Wkladasz w niego 256MB i jest 4h muzy. Tak w ogole to polecam kompresje 96kbs :) Podstawowa megazaleta - minimalne rozmiary, maxymalna podnieta z technologicznego uczucia ktore Cie ogarnia przy uzytkowaniu. Tak, ze IMO Twoj wybor byl dobry :)

 

4) Palmtop z możliwością odtwarzania mp3 - używany mozna kupić za ok 1000zł w dobrym stanie

To error jak dla mnie jakis...

 

Wlasciwie nie wiem po co pisalem tego posta ale sie podniecilem tym na 8cm i tak w przyplywie emocji wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...