Skocz do zawartości
beriam

Lian Li Pc-a05a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem na etapie zakupu obudowy do kompa, mam obecnie to co w sygnaturce, ale chciałem coś mniejszego

Jestem zajadłym fanem Lian-li wiec innych obudów nie brałem pod uwagę ...

dziś trochę szukałem po necie i znalazłem ten model co w tytule, mała zgrabna i wbrew pozorom dość pojemna i dobrze wentylowana ...

I co najważniejsze cena jest do przyjęcia :D

 

Dołączona grafika

 

clik

 

clik

 

clik

 

clik

 

Teraz kilka pytań które mi nie dają spokoju :D

 

- czy takowy montaż mobo jest lepszy od od normalnego (nigdy osobiście sie z ta opcja w realu nie spotkałem)

- czy karta graficzna ustawiona odwrotnie bardziej sie będzie grzała iz w standardowy sposób ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa do gory nogami powinna sie teoretycznie mniej grzac, w koncu wszystkie grzejace sie elementy (gpu, ram i mosfety) so na dole, a jak teraz beda na gorze, to cieplo bedzie sobie spokojnie uciekac, a nie zalegac pod pcb

pytanie tylko, czy w tej budzie nie ugotuje sie zasilacz - z tego co widze to zasysa cieple poweitrze z procka a z drugiej strony wiatrak dmucha w blache...

Edytowane przez teraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zasilacz to nie ma się co martwic, bardziej martwił bym sie właśnie o grafikę. Wiem bo swego czasu też interesowałem sie tą budą. :D

 

Przy takiej konstrukcji całe ciepłe powietrze zbiera się właśnie u góry, czyli tam gdzie jest gpu. Jedynym wyjściem jest wycięcie otworów na górze i zamontowanie grilla typu AC Ryan i zamontowanie wentylatorów 120mm.

 

Ogólnie to odwółuję cię na oddzielny topic na hardforum:

http://hardforum.com/showthread.php?t=1133290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad tą obudową. Pisałem dzisiaj do cooling.pl (gdyby dzisiaj zamówić, to byłaby dostępna 7 lutego). Komputronik jeszcze nie odpowiedział na maila.

Uważam, że obudowa jest nietuzinkowa, główne atuty to wygląd, przestronność i dobre chłodzenie.

 

Na newegg.com kosztuje $89.99 (ok. 225 zł). Szkoda, że nie wysyłają do Polski.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W moim posiadaniu znajduje się taka obudowa.

Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Wygląd ,ach ten wygląd jest niesamowity.Mała, przestronna i dużo mieszcząca.

Chyba jest u nas mało popularna , praktycznie bardzo trudno dostępna.

 

post-4226-1214162447_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...