Skocz do zawartości
czarnydawe

Zmiana Płyty Głównej W Hp Nx 7400 Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

na początek witam wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum. posiadam notebook hp nx 7400 EY508ES#AKD ma on zintegrowaną kartę graficzną a ja chcialbym zmienić na niezintegrowaną. czy muszę zatem wymienić płytę główną. jeśli tak to jaką polecacie do tego notka, m/w ile musiałbym wydać i o ile droższe są karty graficzne do notebooków w porównaniu z tymi do zwykłych pctów nno i czy bez problemu da sie przełożyć procek z płyty która jest w moim modelu do tej którą polecicie. z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek witam wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum. posiadam notebook hp nx 7400 EY508ES#AKD ma on zintegrowaną kartę graficzną a ja chcialbym zmienić na niezintegrowaną. czy muszę zatem wymienić płytę główną. jeśli tak to jaką polecacie do tego notka, m/w ile musiałbym wydać i o ile droższe są karty graficzne do notebooków w porównaniu z tymi do zwykłych pctów nno i czy bez problemu da sie przełożyć procek z płyty która jest w moim modelu do tej którą polecicie. z góry dziękuję za pomoc.

Nie da się. Jak chcesz wiedzieć dlaczego to poszukaj na forum. Jakiś czas temu był o tym wątek.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten pomysł, który Ci się wyśnił odpowiedź jest taka - sprzedaj całego laptopa i kup sobie takiego co Ci się zamarzył

wiem jak rozumujesz, ale to nie ma nic wspolnego ze stacjonarnym, płyta, obudowa i wszystko co jest w laptopie tworzy jedna całość, zaprojektowana przez jednego producenta dla siebie i niestety nie można przekładać płyt - co producent to inna filozofia itd., itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie...nadmiar gwiewzdnych wojen ?

nie filozofuj!!!

po co kupowałes laptopa - rozumiem, że wtedy nie wiedziałeś jak się sprawy maja!

 

po 1 to jest dopiero w planach, nawet jak dzisija zaczeli produkować to kiedy będzie w Polsce?Nie będzie dostępne w bezpośredniej sprzedaży

Wątpię żebyś to kupił

zresztą lapka kupiłeś za góra 3 kola a wydasz z 2 na takie coś?

 

poza tym twój HP nie ma złącza ExpressCard a na tym to działa

 

Nie wiem czemu Ci odpowiadam - może przez to, że nowy jesteś i nie chce Cię skreślać, ALE KONIEC TEGO TEMATU, KONIEC ROZMOWY O BAJKACH I ZACZAROWANYM OŁÓWKU

 

PODSUMOWUJAC TAKI UROK LAPTOPA - NIE JEST TO SPRZET PRZYSTOSOWANY DO ROZBUDOWY I ZMIAN

UMIERA RACZEJ W TAKIM SAMYM STANIE TECHNICZNYM W JAKIM ZOSTAL KUPIONY

 

!!!THE END!!!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...