Skocz do zawartości
ath

Turok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysiadam. Konsolówa aż miło. Byle krzak stanowi przeszkodę nie do pokonania. Następny knot po Timeshift. Far Cry do pięt toto nie dorasta.

No co Ty ? Jesli skreslasz gre ze wzgledu na krzak to sorry, ale przyrownujac Turoka do Timeshift masz niezle pojecie o grach ;) Far Cry jest gorszy od Dooma 2 bo nie byl tak zajebisty jak kiedys Doom 2 ech :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty ? Jesli skreslasz gre ze wzgledu na krzak to sorry, ale przyrownujac Turoka do Timeshift masz niezle pojecie o grach ;) Far Cry jest gorszy od Dooma 2 bo nie byl tak zajebisty jak kiedys Doom 2 ech :/

Tak się niefortunnie składa że grałem w większość FPP po 1992 więc mam spory przekrój. Od czasu premiery Far Cry mieliśmy niezły postęp technologiczny - skoro wtedy się dało, to obecne "osiągnięcia" developerów wzbudzają tylko uśmiech politowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się niefortunnie składa że grałem w większość FPP po 1992 więc mam spory przekrój. Od czasu premiery Far Cry mieliśmy niezły postęp technologiczny - skoro wtedy się dało, to obecne "osiągnięcia" developerów wzbudzają tylko uśmiech politowania.

tu nie chodzi o to ze technologia nie pozwolila im zrobic krzak przez ktory mozna by bylo przejsc. Raczej tworcy map zrobili taki biekt na mapie i tyle. W kazdym fps znajduja sie przeszkody siegajace do pasa ktorych nie da sie ominac. Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zwracam sie do was prośbą. Jestem w trakcie ukańczania gry, ale zaciołem sie w jednym miejscu. A mianowicie chodzi o dostanie sie do szybu wentylacyjnego tego dużego kompleksu. Wszedłem na górę, rozwaliłem wszystkich którzy tam byli, mam już wyrzutnię rakiet i na tym się kończą moje pomysły. Solucja mówi, że powinenem mieć do strąceia śmigłowiec, lecz żadnego tam nie ma, a moi towarzysze broni casły czas nawijaja żebym siedział cicho bo chyba nie jesteśmy sami. O co kaman??

 

Dodam że gra oryginalna kupiona na allegro za 77 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy - mam problem z grą. Za piernika nie mogę jej odpalić. Zaznaczam, że mam oryginał. Zainstalowane najnowsze PhysX (starsze tez probowalem) oraz Visual C++ 2005 Redistributable. Pojawia się błąd: General Protection Fault. Stery mam 177.26. Wszystkiego już próbowałem. Co jest grane?

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem a właściwie wczoraj :P i gierka fajnie się prezentuje, dialogi wyglądają jakoś inaczej zresztą jak gameplay ogólnie pozytywnie... nie wiem jak później się to wszystko rozwinie ale na razie spoko... dobra lekka gierka na bezmyślne strzelanie do wszystkiego co się rusza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winda :) zginąłem w windzie... wczytała się gra od początku wtedy zrobiłem save i wszedłem z gry... po następnym odpaleniu gość spadał na dół [przeżył] jednak kolo grzebiący przy windzie nie mógł jej uruchomić :D

 

i jeszcze jeden gdy szturmowałem bazę kolesie za mną nie nadążyli i lokacja była pusta :D ciężarówka, stała dino nie było... zgon pomógł ;P

poza tym pozytywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...