Skocz do zawartości
Rooooobi

Obraz Na Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem niedawno lcd bravie 32 cale mam podłączony polsat cyfrowy i pytanie czy to że obraz jest jakiś rozciągnięty to wina nadawanego sygnału danych telewizji czy ja mam coś źle podłączone ?? dekoder mam ten zwykły echostar. Jest w nim opcja zmiany obrazu z 4:3 na 16:9 ale to nic nie zmienia w widzianym obrazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak, że jeżeli program leci w 4:3 to masz obraz jak na zwykłym telewizorze czyli z paskami panoramicznymi.

Jeżeli sygnał jest puszczony panoramiczny to masz pięknie na cały ekran.

Rozciąganie nie powinno występować.

Pewnie masz jakąś opcje w TV włączoną aby tak robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz też <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> opcję PEŁNY i wówczas obraz ma normalne proporcje ale nie widać troszkę obrazu i obraz wtedy jest na pełnym ekranie telewizora. W LG jest taka opcja a jak w sony niewiem.

 

i moze wypowiedz się jaka jest jakośćobrazu na LCD POLSATU CYFROWEGO? (bo znajomy ma ale chyba źle ustawiąnączasze bo kurde obraz jakk by miał mrówki - lipa)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest spoko niema jakichś mrówek jedynie 1 i 2 troszkę lipne (czasem wygląda jak by z kaset vhs szło)

Co do obrazu to nawet te filmy które są nadawane w panoramie na normalnym tv, mam na tym rozciągnięte sprawdzałem to na wszystkich ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest spoko niema jakichś mrówek jedynie 1 i 2 troszkę lipne (czasem wygląda jak by z kaset vhs szło)

Co do obrazu to nawet te filmy które są nadawane w panoramie na normalnym tv, mam na tym rozciągnięte sprawdzałem to na wszystkich ustawieniach

bo 1 i 2 masz liche bo w promocji daja talerze 60cm i konwertery 10db do tego lipne tunery.

co do obrazu to w tunerze ustaw 16:9 i niestety nie wszystkie programy sa nagrywane w 16:9 wiec wtedy obraz bedzie rozciagniety najlepiej sprawdzic na NGHD tu praktycznie wszystko jest prawidlowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...