Skocz do zawartości
lothar345

X1950 Pro A Spadek @ Proca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z prockiem dual core i x1950pro. Zamontowałem kartę x1950 pro na pciexpress na płycie galaxy 650i, 4x1GB RAM, procek cd2160@3000. Podczas testów precesora w 3dmark2005 komp wysypywał się na drugim teście procesora (jak zapętliłem pierwsze 3 testy grafiki przez kilka godzin - było ok).

 

Myśle sobie może - choć w orthosie stabilny to może jednak tu jest za bardzo @ (karta chodzi stabilnie na wszystkich innych testach samej grafiki. No i jak zszedłem z procem z 3000 na 2200 to za chiny ludowe teraz nie idzie więcej - podbicie napięcia na rdzeniu nic nie daje - jak dam większą częstotliwość to komputer nie startuje...

 

 

 

Co wg Was się dzieje? Przecież wcześniej działało na 3000...

 

Dodam że zasilacz to chieftec 350eb z dość mocną linią 12V (ok. 25A).

 

 

 

 

 

Czy też macie w radeonach iż nie możecie wybrać cześtotoliwości odświeżania na crt?

 

Ja niezależnie co ustawie to i tak daje 60Hz - jak chcę więcej muszę na sztywno power stripem ustawić w zakładłakach gdzie reguluje się szczegółowo ustawienia ekranu.

 

 

 

Pliz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomierz napięcia,, może rzeczywiście słabnie zasilacz

 

jaką masz płytę ? nie wymaga/ma możliwość wpięcia dodatkowej wtyczki zasilania ? jaką miałeś wcześniej grafikę ? jeśli zasilacz ma dwie linie - może masz na jednej grafikę i procka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...