Skocz do zawartości
marcin1981

Notebook Aristo Smart 460

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze swoim laptopem czyli ARISTO Smart 460 jego parametry

Chipset Intel 945 PM, Procesor Intel® Pentium Dual Core™ Taktowanie: 1.73 GHz, FSB: 533MHz, dwa

 

rdzenie, Dysk o pojemność 120 GB 5400 obr/min, pamięć 1024 MB (566 MHz), Karta graficzna ATI

 

Mobility Radeon X1600 256MB. Zainstalowałem wszystkie sterowniki włączam grę pod 3D wszystko

 

jest ok., ale po chwili zaczyna strasznie zamulać, żeby za momencik było dobrze co to może być?

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Kiedy go kupiłeś?

Po 2. Jeśli masz takie problemy są 2 opcje:

a) Zła instalacja i ustawienia sterowników (chodzi o sterowniki ATI i do zarzadzania energia.

b) przegrzewa się chipset co w tych modelach się zdarzało

 

Proponuję zadzownic do CSN Orika www.orika.com.pl tam napewno udziela informacji dot. w/w sprzetu. Sprzet posiada 2 lata serwisu w systemie door-to-door wiec nie powinno byc problemow.

 

P.S. Podejrzewam osobiscie wadliwa instalacje sterownikow i brak ich konfiguracji. Co prawda Aristo tego nie opisuje ale trzeba dokonac kilku zmian. Miałem to samo ze stalkerem na tym sprzecie. Dopiero po zmianiach zaczął poprawnie funkcjonowac. Proponuje zadzwonic i pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...