Skocz do zawartości
mefisto21

Spowalnia System Przy Wykonywaniu Różnych Operacji Itp

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem a mianowicie wolno mi sie programy wrzucają przy starcie windowsa ,co bym nie zainstalowal to sa pliki podefragmentowane ,formatowalem dysk i tak to samo

ostatnio chcialem image gry zrobic to system spowolnil i tak wolno tego image robilo ze dalem sobie spokój ,nie moge za dużo operacji robić na raz ,czy to może byc wina dysku ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze to przez internet bo od niedawna mam i odlaczylem modem przy instalacji windowsa i tak wrzucilo podefragmentowane pliki i widze ze bez netu radzi sobie wolno z rozpakowywaniem plikow czy robieniu image czegos.Jak dysku czesto nie defragmentuje to dysk glosnio chodzi i system gorzej chodzi .Podlaczylem inny dysk i instalowalem windowsa i to samo .Procesor inny tez

wkladalem i to samo .Czy to normalne ze jak sie gre instaluje to sa pliki podefragmentowane .Juz zglupialem nie wiem co by sprawdzic teraz

 

 

wiesz co skanowalem gruntownie avastem ,nortonem ,kasperskim i nic nie wykrylo .Mam xp sp2 a jaki antivirus by byl dobry

 

wiesz co skanowalem gruntownie avastem ,nortonem ,kasperskim i nic nie wykrylo .Mam xp sp2 a jaki antivirus by byl dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz podzielony dysk na partycje?

Sprawdz jeszcze w jakim trybie pracuje dysk (Moj Komputer -> Panel Sterowania -> System -> zakladka Sprzet -> Menedzer urzadzen -> Kontrolery IDE -> Podstawowy kanal IDE -> Ustawienia zaawansowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug smartu twoj dysk osiaga temperatury, w ktorych mozna(bylo) sobie herbate zrobic... zobacz reka oragnoleptycznie jaka jest temperatura dysku...

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jakims programem ?wiesz co dwa tygonie temu mialem program to wsazywal mi 32 C a jak cos instalowalem czy sie stresowal :]to osiagala do 48 stopni

 

 

sprawdzilem teraz HDD temp. programem i mam 36 C a zapewne jak bym cos instalowal to by podskoczyla,ciekawe czy dysk sie psuje czy jakas inna czesc czasem nie obciaza go .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam progralem reka normalnie zobacz :)

Masz inna tasme do podlaczenia dysku? cos wartosc C7 masz dosc wysoka; moze byc to wina tez sterownika.

kiepsko mi sie mysli o tej godzinie czas na sen zaraz :P

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dysk PATA (czyli IDE) jak mniemam? Tak jak kolega wspomnial wartosc C7 jest baaardzo wysoka. Sprawdz kabel od dysku i tasme IDE. Sterowniki do chipsetu zainstalowane? Moze to byc tez spowodowane bledami kontrolera wynikajacymi z jego awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatura jest ok - podaje w fajerkach - ostatnia kolumna z wartoscia 36 jest w C - wiec temp jest ok - tak jak przedmowcy pisali zmien kabel i obserwuj wartosc C7 - jak rosnie to padl klontroler na plycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno mi testuje a moze te spadki sa przez to ze internet chodzi bo teraz to na byle co moj komputer reaguje i spowalnia przy tym

 

roznie mi wychodza te testy

 

 

ciekawe czy dysk sie nie sknocil od tej plyty glownej .Tez duzo jaka kolwiek operacja zabiera pamiec ram .Nie da sie tego naprawic by trzebabylo wymienic plyte gl .Nie mam od kogo ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> plyty glownej bo bym sprawdzil czy tez tak samo sie robi

post-155050-1199370602_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...