Skocz do zawartości
mog123

6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 6800GT, bylem z niej calkowicie zadowolony dopoki mi dzisiaj nie zrobila psikusa. Gralem sobie a tu nagle restart. Co sie dzieje? Odpalil sie komp znowu z mnostwem rozowych pikseli (cos ala szachownica). Nie wiedzialem co sie dzieje, wyczyscilem go w srodku (prawie wcale kurzu!!) i po kilku probach zaczal chodzic OK. I teraz mam pytanie czy to zasilka czy grafa? Moj zasilacz to Modecom MC-350W

Mam na nim E2140 1 dysk i 1 cd-rw. Plyta to P31-DS3L.

 

Jelsi mialbym zamienic na cos taniego (z gwarancji bym mial 190 zl) to na co by zamienic? Wolalbym te tanie serie 8 bo obsluguja DX10.

 

Prosze o pomoc/doradzenie

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli myslisz o 8400 albo 8500 to one są do kitu.No chyba że mozesz dołożyć to kup 8600gt,jeśli nie to 7300,7600 koniecznie na ddr3.

Czyli lepsze to:

 

http://allegro.pl/item289006689_pci_e_pali..._sonic_box.html

 

niz to:

 

http://allegro.pl/item289903959_nowy_palit...bit_pci_e_.html

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te pamieci w 85 gt można by go brać - jako tanią przejściową kartę.

Na ddr2 to totalna kiszka. W tej cenie ~ 200 można już szukać 76 gs ddr3 palit sonic (ida mniej wiecej jak w sigu czyli nieco ponad gt).

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 6800GT, bylem z niej calkowicie zadowolony dopoki mi dzisiaj nie zrobila psikusa. Gralem sobie a tu nagle restart. Co sie dzieje? Odpalil sie komp znowu z mnostwem rozowych pikseli (cos ala szachownica). Nie wiedzialem co sie dzieje, wyczyscilem go w srodku (prawie wcale kurzu!!) i po kilku probach zaczal chodzic OK. I teraz mam pytanie czy to zasilka czy grafa? Moj zasilacz to Modecom MC-350W

Mam na nim E2140 1 dysk i 1 cd-rw. Plyta to P31-DS3L.

Normalka :D ja miałem 6800gs i było dokładnie tak samo, czyli jak chciałem włączyć komputer to pojawiała się różowa szachownica, wyłączałem całkiem komputer i włączałem od nowa i już ok. I tak raz na 2 tyg miałem, karta chodzi do dziś u kuzyna i żyje i ma się dobrze , tak że nie ma co panikować choć jak masz możliwość gwarancji to oddaj ją tylko możesz dostać odpowiedź że karta jest sprawna bo na 99% w serwisie nie będą mieli takiego zdarzenia jak ty B-) Osobiście robiłem masę testów tej karcie i każdy z nich wychodził pozytywnie i nic nie wskazywało że z nią coś nie tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka :D ja miałem 6800gs i było dokładnie tak samo, czyli jak chciałem włączyć komputer to pojawiała się różowa szachownica, wyłączałem całkiem komputer i włączałem od nowa i już ok. I tak raz na 2 tyg miałem, karta chodzi do dziś u kuzyna i żyje i ma się dobrze , tak że nie ma co panikować choć jak masz możliwość gwarancji to oddaj ją tylko możesz dostać odpowiedź że karta jest sprawna bo na 99% w serwisie nie będą mieli takiego zdarzenia jak ty B-) Osobiście robiłem masę testów tej karcie i każdy z nich wychodził pozytywnie i nic nie wskazywało że z nią coś nie tak .

 

Tak, tylko ze mi to sie dzieje raz na dzien!

 

Poki co, mam fote z ta rozowa szachownica, wysle ja sprzedawcy i powiem ze chce zwrot pieniedzy i kupuje nowa 8500gt (potrzebuje dx10 do programow graficznych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze mi to sie dzieje raz na dzien!

 

Poki co, mam fote z ta rozowa szachownica, wysle ja sprzedawcy i powiem ze chce zwrot pieniedzy i kupuje nowa 8500gt (potrzebuje dx10 do programow graficznych)

Chyba że tak, to w takim razie wysyłaj na gwarę :) Ja nigdy nie mogłem utrafić momentu na zdjęcie :D Co do dx10 to nie wiem co chcesz robić , ale nie oczekuj zbyt wiele od 8500... Wg mnie jak chcesz sie jakoś poruszać w dx10 to min 8600 jak nie 8800... Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...