Skocz do zawartości
woj84

Zrywane Połączenie W Czasie Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, niemal za każdym razem jak włączę jakąś grę np. CS, navyfield, Quake4 (nie musi to być gra online), po kilkunastu minutach, czasem kilku godzinach zrywane jest połączenie przez kartę sieciową. Pomaga uruchomienie ponowne komputera.

Teraz pytanie, czy to wina karty, czy płyty głównej (asrock 939ds2)? Przypadłość ta występuje tylko w czasie gier. Jak nie gram to net może chodzić 24h. Ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez woj84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola WR850G, oryginalny soft 6.14.

 

W zasadzie robiło się tak odkąd pamiętam, na początku rzadziej. Ale coraz bardziej mnie to irytuje, jak w środku rozgrywki tracę połączenie.

W sumie podejrzewałem AP i kartę wifi, ale czemu coś takiego dzieje się w grze która nie jest online? No chyba, że łączy się ona z jakimś serwerem. Ale dlaczego tylko w grach się to zawiesza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola WR850G, oryginalny soft 6.14.

 

W zasadzie robiło się tak odkąd pamiętam, na początku rzadziej. Ale coraz bardziej mnie to irytuje, jak w środku rozgrywki tracę połączenie.

W sumie podejrzewałem AP i kartę wifi, ale czemu coś takiego dzieje się w grze która nie jest online? No chyba, że łączy się ona z jakimś serwerem. Ale dlaczego tylko w grach się to zawiesza?

Sprawdź na Tomato... jeżeli dalej tak będzie, to problem leży po stronie łącza Internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak się nie postęuje zgodnie z opisami i uwagami odnośnie wgrywania firmware to potem są takie kwiatki. Nie chcesz wgrywać ? To nie :) nikt Cię nie zmusza, ale to jest jedno z najlepszych rozwiązań. Lepszego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...