Skocz do zawartości
Zioło85

Radiówka W Zasięgu Mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje sobie drugiego kompa ktory bedzie stał w drugim końcu mieszkania niż ten pierwszy gdzie znajduje sie modem z chello i jest taka sprawa że niechcialbym ciagnąć przez cale mieszkanie kabla tylko za pomocą radiówki miec neta. I tu zaczyna się problem nie znam sie kompletnie na tym sprzęcie. Nie wiem co kupic i czy to co kupie wogule bedzie mi w 100% działać bo strasza mnie ze radiowka to tylko jedne wielkie zakłocenia. Czytajac na forum o tym wszystkim to wogule mozg mi sie lasuje bo nie znam pojeć. Wiec prosze was o to abyście mi powiedzieli czy to wogule bedzie działać bez problemów i co ma mam kupic żeby nie przepłacić i byc zadowolonym.

Dziękuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obrębie mieszkania? Pewnie, że będzie działać. Potrzebujesz router z AP. Jaki? poczytaj http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=247591

 

PS. W razie problemów, mogę Ci wszystko skonfigurować zdalnie (za jakieś piwko :))

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejzalem to co proponujesz tylko te routery te to kosztuja ponad 200zl a czy np ten Linksys Router WRT54GC-EU ale nie 1 ani 4 tylko 2 byla by ok bo w sumie byłbym 100zl do przodu. I druga sprawa moj komp to zwykly PC wiec musze kupic sobie sieciowke radiową i czy te użadzenia wszystie sa ze soba kompatybilne (domyslam sie ze powinny, ale ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...