Skocz do zawartości
osek

Mały Kłopot Z Gadulcem

Rekomendowane odpowiedzi

cze

ciekawi mnie- czy jest jakis sposób aby inny użytkownik widział mnie jako "osoba nie ma Cie na liscie kontaktów" a rzeczywiscie było inaczej?

w skrócie- chce dodać osobe, która mnie i mnie dodaną do kontaktaktów ale żeby tamta osoba o tym nie widziała "osoba nie ma Cie na liscie kontaktów".. jest taka możliwość ? (gadulec jakiś najnowszy obecnie dostepny)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi konkretnie o tlen. (ale numer gg)

więc tak:

dwie osoby: Adam i Ewa ;)

Aoboje mają sie dodane w kontaktach i w 'komunikator tlen" jest taka fajna rzecz- Ewa 'najeżdża na pozycje' Adam i widzi że Adam ma ją wpisane równiez do kontaktów.

ale gdyby Adam usunął Ewe- to u niej pojawi sie "osoba nie ma Cie na liscie kontaktów" i tu pytanie- jak dojść do tego aby Ewa widziała "osoba nie ma Cie na liscie kontaktów" ale Adam miałby ją dodaną ;)

dodajmy że Ewa ma stałe ip a Adam np router ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi np. O "wtyczke" (nie wiem, czy tlen je obsluguje bo go nie uzywam) umozliwiajaca bezposrednie przesylanie plikow miedzy uzytkownikami. W konnekcie jest opcja pozwalajaca na zablokowanie wyswietlania naszego statusu i opisu wybranym kontaktom, moze doktorze to Ci pomoze? ;]

edit: btw. Niewlasciwe podforum.

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...