Skocz do zawartości
Quintrix

Kończy Się Umowa Na Neostrade 1mb, Jaki Internet Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W związku z tym ,że za około 2 miesiące kończy mi się roczna umowa z tp na neostradę 1mb zacząłem się rozglądać za jakimś dostawcą internetu :)

 

Może ma ktoś takie informacje czy w najbliższym czasie szykuję się jakaś nowa promocja w tp?

Interesuję mnie prędkość 2mb, ostatnio zobaczyłem ulotkę reklamującą firmę MP system, która oferuję drogą radiową na Starym Mieście prędkość 2mb za 61zł brutto. http://www.mpsystem.pl/internet.php#

Miał ktoś styczność z tą firmą? Warto zakładać neta drogą radiową? Dodam, że lubię pograć w Cs:S i zależy mi na niskich pingach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 lata miałem (aktualnie jeszcze mam) internet radiowy. Nie narzekam ;)

Grać się da, zwolnień nie ma, moooocna mgła jedynie coś może zrobić. Mam 512, i jestem bardzo zadowolony, ale niestety za 30zł więcej mam 2mb w Multimo, więc zmieniam ;)

Co dalej, Ty mógłbyś mieć 2mb, więc tym bardziej fajnie.

Cena też bardzo atrakcyjna. Niestety nic nie wiem o tej firmie, a od jakości jej zależy w sumie wszystko ;)

 

Jeśli chodzi o innych dostawców, po łączach TP najlepiej wypada Multimo - i z opinii, i cen. 2 lata za 83zł za 2mb, bardzo dobra oferta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...