Skocz do zawartości
pawel5000

Dziwny Odczyt Z Hd Tune

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z uruchomieniem kompa zawsze jak uruchamiam pierwszy raz to dochodzi do paska Wiindows i nic i pasek tak sobie idzie i idzie pomaga dopiero wyłączenie przyciskiem Power i powtórne walczenie wtedy jest OK

 

Ściągnąłem sobie dziś program HD Tune i zdziwiło mnie ze zakładce Health mam zaznaczone jeden proces na żółto

Czy sie już martwic o dysk czy tak ma być i jest ok

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne odczyty-najwyrazniej seagate tak ma(moj chodzi 1720h-250GB)

pozdrawiam

edit

moze masz syf w systemie i cos nie zaskakuje za 1wszym razem? druga sprawa, widze po smarcie ze dosc czesto zdaza ci sie wylaczac komputer przyciskiem-niezbyt dobre dla dysku btw :)

Edytowane przez 3rRoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z uruchomieniem kompa zawsze jak uruchamiam pierwszy raz to dochodzi do paska Wiindows i nic i pasek tak sobie idzie i idzie pomaga dopiero wyłączenie przyciskiem Power i powtórne walczenie wtedy jest OK

 

Ściągnąłem sobie dziś program HD Tune i zdziwiło mnie ze zakładce Health mam zaznaczone jeden proces na żółto

Czy sie już martwic o dysk czy tak ma być i jest ok

no to jeszcze jak juz jesteś przy tym programie to zrób dwa inne testu którymi dysponuje program i zamieść zrzuty z efektami, podczas pierwszego testu wyłącz wszystkie programy pracujące w tle mogące w znaczmy stopniu wykorzystywać dysk, ostatni test powinien nie być "szybki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jak juz jesteś przy tym programie to zrób dwa inne testu którymi dysponuje program i zamieść zrzuty z efektami, podczas pierwszego testu wyłącz wszystkie programy pracujące w tle mogące w znaczmy stopniu wykorzystywać dysk, ostatni test powinien nie być "szybki"

 

O to ci chodzi

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...