Skocz do zawartości
mynka

Samsung F1 Hd753lj 750gb Czy Barracuda 7200.10 St3750640as 750gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam małe pytanko

Moja 250 GB barracuda robi się powoli ciasnawa więc stwierdziłem że czas na zakup nowego dysku. początkowo myślałem nad

 

Samsung SpinPoint F1 1TB 32MB SATA II (HD103UJ) ale po analizie cen doszedłem do wniosku że za te same pieniądze mogę kupić 2 dyski 750 GB co dawało by mi 500 GB więcej a jak wiadomo dysk jest zawsze za mały :wink: .

Rozmyślam więć nad Seagate Barracuda 7200.10 ST3750640AS 750GB lub Samsung F1 HD753LJ 750GB . Za Seagate przemawia 5 letnia gwarancja i moje zaufanie do firmy , Samsung zaś to nowsza konstrukcja i podobno Samsungi są cichsze.

Dyski zamierzam spiąć w raid 0 na płycie Asus P5B delux Wifi Core Duo 6600 2 GB Ram

Która z opcji byłaby według was szybsza i cichsza czy te dyski nie ugotują się w Scythe Quiet Drive 3.5 Internal HDD Silencer?

Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrobinke sa szybsze - ale w tej cenie brak konkurencji

zeby bylo ciekawiej teraz ten samsung z przesylka kosztuje 405 zeta....

moglem chwile sie wstrzymac :)

 

po tych paru dniach musze stwierdzic ze bardzo chlodne i nieco cichsze niz moj poprzedni

 

cenowo bezkonkurencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...