Skocz do zawartości
Normalny

dysk do kompa z wc

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaki dysk wybrać do cichego kompa z wc (pompka 600 i zwolniony wiatrak na zasilaczu), aby się zbytnio "nie wyróżniał" hałasem a jednocześnie był wydajny. Interesuje mnie WD Caviar 7200rpm 8 MB cache i IBM Vancouver II 7200

2 MB cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc cichy do Barracuda IV - nigdy jej nie mialem ale opinie uzytkownikow i testy mowia jedno - cisza...

 

Ja mam Caviara z 8 MB Cache i wlasnie mam wlasciwie bezdzwiecznego kompa - tylko wentyl w zasilczu @1700 obrotow czyli go nie slychac - dysk za to jest slyszalny. I to nawet niezle go slychac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cesz naprawde cichy to weź 5400 niestety konkretnego modelu nie potrafie ci polecić.... ja mam jakigoś samsunga i go nei słysze al emam inne żeczy głośniejsze jescze nie wyciszone (wc jescze w częsćiach dzisiaj kupiłem nagrzewnic :) ) i moze dlatego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być naprawde cichy to Barracuda IV albo V. Tyle że piątki jeszcze w akcji nie widziałem tak że nie powiem jak to u niej wygląda ale czwórka jest naprawde niesłyszalna. Przynajmniej te modele z którmi ja miałem do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...