Skocz do zawartości
Rosio

krecenie proca vs Zalman NB32J

Rekomendowane odpowiedzi

zastanwiam sie nad usunieciem z NB standardowego wentyla i zastapic go wlasnie owym Zalmanem (chodzi mi o max wyciszenie kompa jednoczesnie zachowanie mozliwosci do oc), czy ma to ktos tak zrobione i czy nie ogranicza to mozliwosci do krecenia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dalaczego sadzisz ze rezygnuje 8O :) wrecz przeciwnie :twisted:

po prostu chce wyciszyc kompletnie kompa i zostawic jedyny wentyl na zasilaczu bo na grafike zaloze ten blok ktory mam aktualnie na procu a na antka kupie (juz nie bede chyba robil sam) cos wypasionego no i ostatni wentyl zosatje na NB dlatego zastanawiam sie czy zastopienie go owym Zalmanem to dobry pomysl :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjalem to cholerstwo ktore Abit zamocowal na NB.Zalozylem Zalmana do mostkow.Wynik ?? 30stopni na NB przy 190 fsb.Oczywiscie bez zadnego wiatraka tyle co delikatnie przewietrzana zamknieta obudowa.Jak dla mnie bomba. Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie NB chulał z radiatorem od Volcano II i było super OK i super cicho... teraz bede znowu montował ten radiator. Styka bez problemu bez wiatraka... Na Nforca2 tez styknie choc sie grzeje ale nie tak bardzo zeby nie odpowoadzil to dosc dobru radiator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na NB tego Zalmana, a na SB oryginalny radiatorek od Epoxa.

Z moim WC cisza niesamowita i 31~32stC przy FSB=200 (synchro).

 

Ten Zalman na NB to dobry wybor :idea: A jesli chcesz jeszcze wiecej krecic, to jakis maly (40x40) wiatraczek na niego puscic - bedzie git :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...