Skocz do zawartości
realme

Procesor & Vista 64 Bit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! zajrzalem do menadzera urzadzen i jest tam napisane : "komputer z procesorem x86 obslugujacy interfejs acpi" czy to znaczy ze nie moge zainstalowac visty 64 bitowej ? (procesor intel core 2 duo t7300).Juz raz chcialem zainstalowac viste 64 bit. ..meczyl sie nie mogl odczytac i po jakims czasie wyskoczyl blad...wiec nie wiem czy plyta zle nagrana czy sie nie da zainstalowac na moim laptopie ?(toshiba p200-14h).Problem w tym ze dokupilem pamiec i mam teraz 4 Gb a widzi 3 GB...z tego co wiem to jedynym sposobem jest instalacja visty 64 bitowej azeby wyswietlal poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! zajrzalem do menadzera urzadzen i jest tam napisane : "komputer z procesorem x86 obslugujacy interfejs acpi" czy to znaczy ze nie moge zainstalowac visty 64 bitowej ? (procesor intel core 2 duo t7300).Juz raz chcialem zainstalowac viste 64 bit. ..meczyl sie nie mogl odczytac i po jakims czasie wyskoczyl blad...wiec nie wiem czy plyta zle nagrana czy sie nie da zainstalowac na moim laptopie ?(toshiba p200-14h).Problem w tym ze dokupilem pamiec i mam teraz 4 Gb a widzi 3 GB...z tego co wiem to jedynym sposobem jest instalacja visty 64 bitowej azeby wyswietlal poprawnie.

Teoretycznie możesz sobie na nim zainstalować system 64bit. Ja, jednak, nie polecam ci tego. Więcej z tego kłopotów niż korzyści. Chodzi tu o problem ze sterownikami i wydajnością niektórych programów. Poszukaj sobie testów i opisów a dowiesz się więcej. Mi się nie chce pisać :wink: .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest to jedyne wyjście... wystemy 32bitowe nie widzą więcej niż ~3.3GB... problem mozesz miec z aplikacjami.... pod systemem 64bit aplikacje 32 bitowe działają wolniej albo wogole, a 64bitowych aplikacji nie ma zbyt wiele... your choice....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...