Skocz do zawartości
case

Rainbow Six 3: Raven Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno dorwałem się do nie nowej już gry R6 3:Raven Shield.Mam jednak problem z grafiką.Otóż podczas grania wyczyniają mi się taki dziwne rzeczy z grafiką jak na załączonym screenie post-106701-1116595799_thumb.jpg Próbowałem już wszystkich ustawień i nadal to samo.Mam karte Radeon9200 128bit/128MB.Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topick przycichł...

 

Ja ostatnio zacząłem grać w R6:Raven Shield na singlu kampanię.

 

Mam niestety nie orginałkę wersji PL z patchem 1.60.

 

Jestem przy misji, nie wiem która z koleii, gdzie trzeba zneutralizować tango i jakieś tam chemikalia mają. To jest po misji na lotnisku. Męcze już ją jakiś czas. Odrazu grę zacząłem od poziomu "Weteran"(pl).

 

 

A jeszcze się spytam o jedną rzecz, jaką jest działanie Raibow Six: Rouge Spear na WinXP (SP2). Otóż, grafika "drży", a celownik przy najmniejszym ruchu zaczyna też podobnie "drgać". Na początku, po instalacji RS działało dobrze, później się zepsuło przy misji w Kosowie. Reinstalka nic niestety nie dała. Da się jakoś zlikwidować ten bug na XP?

 

Zmieniłem posta z "lekkim" poślizgiem, z tego powodu, że nie mam aktualnie dostępu do internetu. A tak pozatym to zakupiłem orginała Raven Shield'a. Lecz czekam na neta i wtedy zobacze czy sie da grać.

 

Wie ktoś może jak polska scena teraz wygląda? Czemu mało ludzi gra w ambitniejsze gry po necie.

Edytowane przez xionc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...