Skocz do zawartości
Asker

Mam problem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzis kompa...

athlon xp 1600+

gigabyte ga 7vrx

128 mb ram ddr 266

gf 2 mx 400 64mb tv-out

 

no i... nie moge zainstalowac sterow via 4 in 1... instaluje i wchodzi do windowsa... kiedy rudszam myszka to obraz sie rozmywa i sie krzaczy kompletnie... nic nie widze... czego to wina? detonatory, a moze wina karty czy jakas zla wersja sterow 4 in 1. teraz nie mam zainstalowanych sterow 4 in 1 ani zadnych usb i agp... tylko detonatory nvidia...

system to win 98se

please help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... a czy to mozliwe ze na takim kompie mam 2290 pkt w 3d marku  2001 se ? to normalny wynik czy raczej mierny?

3DMark 2001 zależy prawie wyłącznie od karty graficznej, więc wynik można uznać za normalny.

Najlepeij zrób test w Quake 3.

 

A co do 4in1... to ciekawe. W drugim kompie mam płytę na Via i stery chodzą bez problemów. Może spróbuj inną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluj packa jako pierwszą rzecz  zaraz po zainstalowaniu windowsa

hmm... robilem tak...

A masz możliwość sprawdzenia na innej karcie graficznej, bo ten wynik w 3DMarku jest jednak zbyt mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wolałbyś Windy 2000, bo na 98 u mnie wszystko źle chodziło (właśnie na tym kompie gdzie mb ma chipset VIA).

A u siebie 4in1 instaluje kiedy chce - nowe wersje.

moze jakis link do najnowszej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... a czy to mozliwe ze na takim kompie mam 2290 pkt w 3d marku  2001 se ? to normalny wynik czy raczej mierny?

Wynik raczej mierny.

Wylacz vsync w zakladkach sterownikow direct3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest chipset płyty?

Pytam bo kiedyś myślałem że umrę ze śmiechu (z siebie) jak przez 30min próbowałem zainstalować 4in1 na K5s7a.

No tak :)

Ale to jest plyta na KT333 (ddr333, ATA133, USB 2.0) - jedna z pierwszych o ile nie pierwsza na DDR333.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... a czy to mozliwe ze na takim kompie mam 2290 pkt w 3d marku  2001 se ? to normalny wynik czy raczej mierny?

Wynik raczej mierny.

Wylacz vsync w zakladkach sterownikow direct3d.

hmmm... vsync... ?

to jest w zakladce geeforca?

jakos nie moge sie tego dopatrzec tam... jedyne co mam w opcjach direct 3d to:

wlacz emulacje tablicy mgly

dostosuj glebie bufora Z do glebi renderowania, jesli sie roznia

wyswietlaj logo w aplikacjach direct 3d

 

no i... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluj packa jako pierwszą rzecz  zaraz po zainstalowaniu windowsa

hmm... robilem tak...

A masz możliwość sprawdzenia na innej karcie graficznej, bo ten wynik w 3DMarku jest jednak zbyt mały.

dzisiaj na pewno nie bede mial czasu tego sprawdzic... ale moze jutro uda mi sie zalatwic gf2 mx 400 ale bez bez tv-out od qmpla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po zainstalowaniu windblowsa zainstaluj via 4in1 najlepiej z plyty od producenta tej plyty (powinienes dostac plytke), dopiero potem detki a potem jak chcesz to sobie sciagnij najnowsze V4in1 http://www.nvidia.pl/ polecam 4.38.

 

A w 3dmanku to raczej slaby wynik, ale stery cos dadzom wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis kompa...

athlon xp 1600+

gigabyte ga 7vrx

128 mb ram ddr 266

gf 2 mx 400 64mb tv-out

 

no i... nie moge zainstalowac sterow via 4 in 1... instaluje i wchodzi do windowsa... kiedy rudszam myszka to obraz sie rozmywa i sie krzaczy kompletnie... nic nie widze...  czego to wina? detonatory, a moze wina karty czy jakas zla wersja sterow 4 in 1. teraz nie mam zainstalowanych sterow 4 in 1 ani zadnych usb i agp... tylko detonatory nvidia...

system to win 98se

please help

Bo wszystko to o dupe rozbic...

Zainstaluj Windows 2000, a w ostatecznosci Windows Me. Po zainstalowaniu windy zainstaluj VIA 4In1 najnowszy oficjalny - najlepiej (zrestaruj winde). Potem grafike (zrestartuj winde i powinno byc ok). Po tym mozesz instalowac reszte sterownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...