Skocz do zawartości
forest kila zbila

2h Na Wybór, Feel3 Na Chief, Mc2.0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Po upaleniu jakiejś klasyki w komputerze mojej kochanej siostry trzeba było coś zakupić. Na miejscu ;)

Konfig: axp 2000+, 2x256MB, 1xhdd, 1xcdrw, 1x, asus via 5v, radek 9200 i tyle.

 

Feel 3 w idle 12= 12,9 -13,1 :blink: 5= 4,8-5,1 :blink:

 

Za 2h dziecko pójdzie sobie wymieni, smażenia dysku nie planujemy ;)

 

W komputroniku w podobnej cenie od ręki :

Chief 350w - pewnie to: http://zenfist.pl/chieftec-gps350eb101a-bulk-p-209.html

MC 350w 2.0 by fortron czyli głośny skurczybyczek

 

Czy któryś z nich poradzi sobie bez dociążonej 12tki ? nie mówię o idealnych napięciach ale przy obciążeniu na takim śmiesznym poziomie te 2-3% od normy to powinno być imo max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję od ręki, wymiana za godzinę w komputronie

feel wymiękł,, mówisz że czy chief czy mc to wszystko jedno ? skłaniałbym się ku chiefowi 10 zł droższy ale myślę że będzie lekko cichszy jednak niż fsp

 

wedit: btw ten konfig nie jest na wieczność,, jak trafię za grosze jakieś 775/ddr2 czy am2 z onb vga to wleci do tego 21xx czy celafon dwujajowy + 1-2GB najtańszego ramcu i będzie miała niunia rakietkę do pisania mgra :]

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję od ręki, wymiana za godzinę w komputronie

feel wymiękł,, mówisz że czy chief czy mc to wszystko jedno ? skłaniałbym się ku chiefowi 10 zł droższy ale myślę że będzie lekko cichszy jednak niż fsp

MC taki aż głośny nie jest :rolleyes: Przynajmniej mój był tak samo głośny jak dysk położony na gąbce :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to decyzja zapadła sprawdzimy więc chiefa,, mam nadzieję że się nie rozhuśta jak ten złom FIII :P

 

edit: ku potomności - chief nie zawiódł. nie jest źle ale jak na nierównomierne obciążenie daje radę. 5=4.99-5.06, 12=12.02-12.19

 

wartości fajne, wahanie 12 trochę duże ale to nic czym trzeba było by się martwić

jak w sklepie nowe i pod maszynę do pisania karmioną z 5v - chief się sprawdzi :) trochę tylko kabli zbyt dużo,, imho typowy bezsens ale..

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...