Skocz do zawartości
regaciarz

Nowa Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj padł mój a4tech x-750f( moja wina) i muszę kupić coś innego( na razie podłączyłem zapasową mychę media-tech za 12zł i bardzo mnie ona irytuje). Sprzęt ma słuzyć przede wszystkim do netu, ale też musi w miarę dobrze sprawować się w grach typu cs. Musi to być laser albo coś co pracuje na czarnej obudowie komputera i musi byc wygodna. Ma być jak najtaniej, najchętniej bezprzewodowa( ale nie koniecznie)

Kilka moich typów:

- x-750bf

- creative fatal1ty 1010

- mx 1000

Jestem otwarty na inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok 3+ latach uzytkowania MX1k moge ci ja z czystym sumieniem polecic. Zero jakichkolwiek problemow-poza normalnym zuzyciem slizgaczy i startym logo :wink:

Najlepiej bedzie, jezeli sam w sklepie "wymacasz" ktora bedzie ci bardziej pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ze swojej strony moge ci powiedziec ze MX1k jest dosc duza i ciezka, jezeli masz male dlonie moze byc ci niewygodnie nia operowac. Wszystko zalezy od twoich indywidualnych upodoban-czy wolisz solidne i konkretne czy male i lekkie. Z tewgo co pamietam, to w komputronikach jest mozliwosc sprawdzenia kilku myszek z ekspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a4techy są bardzo dobre, ale faktycznie dałeś wybór między słoniem a mrówką :) jeśli nie masz możliwości pomacać to fatality odpada, bo bardzo prawdopodobne że ten dziwny kształt Ci nie spasuje.

Co do myszy logitecha.. ja mam porównanie tylko między a4tech r7-70d (ten sam rozmier co x750 ale pewnie nieco cięższa - ma baterie) a mx1000 i mx revolution. no i przyznam że logi ma te myszki znacznie większe i cięższe. Do używania na biurku znacznie lepsze.. ale jak przyjdzie taką podnieść to chyba wolałbym a4tech (chociaż musze sie jeszcze przyzwyczaić bo mx revolution używam od pół godziny :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka i prosta odp bierz Razer Krait jest miazga pod kazdym wzgledem (troche niska ale kwestia przyzwyczajenia) i lewy klik praktycznie nie do zabicia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...